Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes terhes vagyok, a...

34 hetes terhes vagyok, a méhszáj értékem 2111! kb. meddig húzhatom még?

Figyelt kérdés
ma voltam nőgyógyásznál,ő nem mondott semmit,csak annyitt hogy 2 hét múlva nst-re kell menni,hát nem tudom a neten eltérő véleményeket olvastam valakit kórházba küldenek valakit nem,nem tudom,de hát ugyis egyszer megszül az ember,csak kiváncsi vagyok a véleményetekre,aki tud segítsen nekem!!!!!
2012. márc. 2. 13:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akár még túl is hordhatod ezzel az eredménnyel.
2012. márc. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 32 héttől ez volt az eredményem az ikrekkel, és 35+5 hétre születtek, vagyis még több mint 3 hétig húztam két babával. Engem ijesztgetett a dokim, hogy pihizzek, amennyit tudtam a 20-21 hósomtól tettem is. :-) Nem árt ha pihensz azért de nem is kell megijedni.
2012. márc. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd én 1000-es méhszájjal 32. héttől húztam 40+5 napra. Végül sürgősség császár lett más okokból kifolyólag.

Nővérem 18. héttől volt 1000-es méhszájjal otthon. Ő végig pihent.

Én nem, mert nekem államvizsgám volt. Szülés előtt egy nappal pedig a 2. diplomámat vettem át és mentem étterembe "ünnepelni".

Semmi bajom nem volt sosem. Kicsit vizesedtem, meg a nagy meleget nem bírtam sokáig (bár, ki bírja?!), de minden a legnagyobb rendben volt.

2012. márc. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
28.héttől 2111es a méhszájam. Mondták hogy pihenjek sokat de nem igazán ment. 38hkm semmi jele a szülésnek.
2012. márc. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Első babámmal nekem is 34 hetesen állapították meg a 2111-et. Betöltött 41 hetesen szültem. :-) Igaz, mikor kiderült ez az érték kb. két hétig nagyon kímélő életmódot folytattam, sokat feküdtem, csak azt csináltam meg, amit nagyon muszáj volt. Utána már újra normálisan tettem-vettem, sőt a 38-39. héttől már rengeteget sétáltam, mozogtam, ekkor már C1111 állt a kiskönyvemben, de a kislányunk csak nem akart kibújni. Végül 41 hetesen egy oxitocintterhelés hatására indult csak meg a szülés.
2012. márc. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem 2. babámnál 38hetesen mondta dokim, hogy méhszáj értéke 2222, még aznap megszületett kb 6óra mulva.

3. babánál pedig 39hét 1naposan mondta a doki ezt az értéket és másnap született meg.


Attól is függ, hogy hanyadik babádat várod.

De minden lehetséges, az is hogy megszülsz korábban, de túl is hordhatod.

De ha dokid ilyen nyugodt, szeritnem kár aggódnod!

2012. márc. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32 hetesen szintén ilyen értékkel egy hónapot szigorúan feküdtem, majd 36 hetesen újra élhettem a megszokott életem, indított szülésem volt, szerintem még túl is hordtam volna.
2012. márc. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszike a válaszokat,csak az idegesit hogy a doki azt se mondta fapapucs!!!!kb,8 percet voltam bent és szinte kidobott a doki,nem tudom talán mert nem fogadott doki,azt felöle lesz ami lesz???hát gyönyörű,mondhatom!!!elöző babámnál c5-ös méhszájnál kb.5 nap után szültem
2012. márc. 2. 16:35
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem a 31. héten beindulta szülésem!Vissza tudták tartani, de elment a nyákdugóm és a méhszájértékem 1222 lett!Nekem a 35.hétig kellett feküdnöm(jade csak avisszatartás után 5 napig voltam kórházban)

MErtaddigra elérte a babaám a 3 kilót!Utána mindent csináltam, főztem takarítottam mostam vasaltam bevásároltamvezettem....Szóvalmindent!


39+4-re születetta lányom!

Szóval mi jól kihúztuk!:)

Pihenj amennyit csak bírsz,de azért ne a végéig,mert tébyleg túl is hordhatod akár!


2 éves kislány és 30 hetes pocakos!

2012. márc. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
32 hetesen volt ilyen értékem. 40+3-ra született meg a kisfiam, programozott császárral, ki tudja, mennyit maradt volna még odabent... Ja, és csináltam mindent, emelgettem a másfél évesemet és hasonlók. Nyugodj meg, nem lesz gond, akár végig is húzhatod!!!
2012. márc. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!