Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az, hogy 14 hetesen...

Normális az, hogy 14 hetesen annyira fáj a derekam, hogy éjjel felébredek rá? Ha ilyenkorra elmúlik a mellfeszülés, az nem gond, ugye?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 16. hetet taposom...

Nekem néha annyira fáj a hátam, hogy elaludni sem tudok, még egy kényelmes pózt sem találok magamnak, ahogy ne fájna a derekam, hátam. Emiatt aludni sem nagyon tudok:(

Ez még nem a tehertől van, nem tudom mi okozza, de előző terhességemnél is kínlódtam, majd pár hét múlva elmúlt. Nekem akkor sem tért vissza, amikor már a végefelé jártam. Csak az elején kínlódtam, de akkor nyagyon:(

Most meg a hát és derékfájással rohangálhatok a 15 hónaposom után, holott pihenésre is vagyok ítélve. Nehéz...

De majd elmúlik egyszer...

Kitartás!

2009. jún. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Úgy látom akkor ez a derékfájás nem csak az én kiváltságom...most 16 hetes vagyok és kb. a 12-ik héttől kezdve folyamatosan fáj,hol jobban,hol kevésbé!!!Azt mondják ez normális,de szerintem ez még ilyenkor nagyon korai!
2009. jún. 11. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!