Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt valaki, akinek szintén...

Van itt valaki, akinek szintén kellemtlen szellentések kísérték az első trimesztert?

Figyelt kérdés
Nekem mondhatni ez volt a legelső terhességi tünetem, és bár lassan a 9.hét lévén enyhült sokat, de ha netán bevállalok pl. lencsét, hát elég kellemetlen az estém:( ez elmúlik a 12. hét végére vagy ez marad velem végig?:)

2012. márc. 12. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát,a lencsétől én terhesség nélkül is pukizni szoktam...a 3. babát várom,de úgy extrán egyiknél sem tapasztaltam.Nem volt-és most sincs-székrekedésem se.Összességében rendben van a bélműködésem.
2012. márc. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ez bizony vele jár, és nem vagy egyedül. az étkezéssel tudsz rajta javítani, de megszüntetni nem hiszem. nekem szerencsém volt nem volt jellemző, de a múltkor pont egy ehhez hasonló kérdést olvastam és ott bizony voltak kismamák akik leírták hogy a terhesség végéig kísérte őket az a tünet! ha megtalálom belinkelem! kitartás, lehet hogy lassan elmúlik nálad!
2012. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2012. márc. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi az nagyon jó lenne! elolvasnám! szerencsére nem olyan gáz mint pár hete volt, de eszméletlen, mert nekem lencsétől se volt korábban panaszom, most meg nem akarom ragozni, de olyan szörnyű, hogy komolyan magamtól vagyok már rosszul:D szval vicces de közben meg tök szomorú :(
2012. márc. 12. 19:56
 5/12 anonim ***** válasza:
Én 31 hetes vagyok, megmaradt most is, bár nem folyamatos már, mint az elején. Kitartás!:)
2012. márc. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem a férjem már nem tudta hogy sírjon vagy röhögjön annyira bűzborz voltam a terhesség elején :))
2012. márc. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
fasza!!:)) párom egy fingógép..én meg szökőévente...ilyen voltam..most ő leállt, én meg iszonyatosakat küldök :D párom múltkor mondta is, hogy : anyukám, nagyon kemény vagy, simán odapirítasz nekem is :D
2012. márc. 12. 20:36
 8/12 anonim ***** válasza:
az én kedvesem ezt mondta egyszer mikor terhes voltam: "Én úgy tudtam, hogy a nők nem pukiznak és nem maszturbálnak!" :)
2012. márc. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kellemetlen szellentések? Hát ez nagyon enyhe kifejezés ahhoz fépest, amilyen fingilingizést én leműveltem. Tök mindegy volt, hogy mit ettem, mindentől szeleltem. De nem ilyen kis szolídakat ám! A párom hősiesen tűrt, bár néha beszólt egyet.egyet. :) Mondtam is, hogy a 9 hünap alatt egy zeppelint is meg tudtam volna tölteni. :)
2012. márc. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én most visszatudtam adni a férjemnek az eddigi "pukizásat" Legalább! Minden rosszban van valami jó.
2012. márc. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!