Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolcon nődokit kit ismertek...

Miskolcon nődokit kit ismertek? tapasztalatból. erzsébet korháza? mi van akkor ha nem ott szülök ahová tartozom? JA ÉS PERSZE ÁRAKAT IS SZERETNÉK TUDNI. SZÜLÉS MAGÁNRENDELÉS.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 12. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én Fenesi István dr.hoz járok! Nagyon meg vagyok vele elégedve, nagyon kedves , nagyon aranyos és a vizsgálatokat meg sem érzem nála.Rendelési ideje Hétfőnként 16-órától-19-20 óráig. Nála fogok szülni is. 5 e ft-ért vizsgál a magánrendelőben!
2008. ápr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az első válaszoló vagyok, azt elfelejtettem írni hogy a 39.hétben vagyok, és nála fogok szülni is! :)
2008. ápr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
kösz9ke.melyik kórházban van?mennyit adsz a szülésért?eddig már mennyit adtál?milyen gyakran jársz magánrendelőbe,BOCSI A SOK KÉRDÉSÉRT.
2008. ápr. 12. 14:18
 4/10 A kérdező kommentje:
HOL VAN MAGÁN RENDELŐJE?
2008. ápr. 12. 14:18
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én Dr. Nagy Gáborhoz járok, és nála is szeretnék szülni. Ő a megyei kórházban dolgozik. A magánrendelője az Álmos utcán található, csütörtökönként 17.00 és 19.00 között rendel, előzetes bejelentkezés nem szükséges. A magánrendelésén egyszer jártam, amikor megállapította terhességet, ez 6000FT volt. Mivel itt nincs UH, eseket a vizygálatokat a kórházban végzi, előzetes időpontegyeztetsé után, természetesen ő ultarhangoz. Én minden 2. alkalommal adok neki 5000FT-ot. Egyébként bármi problémám van, akkor keresem. Nagyon sok összehasonlítási alapom nincs, mivel az első babámat várom, de nekem szimpatikus, és ha problémám van elmondom, ha kérdezni akarok kérdezek.

Na mivel én nem miskolci vagyok, és nem is ide tartozom, bennem is felmerült, hogy egyáltalán szülhetek e ott, és ha igen jelent-e ez valami plussz költséget, de megnyugtatott, hoy ezzel nem lehet gond!

Remélem, tudtam segíteni!

Boldog babavárást!

33 hetes kismama

2008. ápr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szia!szintén az első válaszoló vagyok.:) 2x voltam a magánrendelőjében, 1x 26.hetesen,1x pedig most nemrég,de csak azért mert problémám volt! Az erzsébet kórházban dolgozik(semmelweisben), magánrendelője a Mártírok útján van,az Arany Corvin üzletháznál. Ha tudok még valamit segíteni,írhatsz privát üzit is!Egyébként körzetileg én sem ide tartozom,de szülni itt fogok.A szülésért mennyit adok? Hát azt még nem tudom,max.30ezret ha simán szülök , ha császárral hát akkor lehet hogy egy 5e el tö bbet! Igazából nem tudom!De ennyi a max.Ja és majd elválik hogy hogy fog viselkedni szülésnél! :)
2008. ápr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dr. Vrastyák Péter, nagyon kedves, figyelmes. Akiről rosszat tudok mondani, Steierhoffer György.
2008. ápr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat.sokat segitettetek.stefinél szültem az elsőt.szerencsém volt mert ügyeletes volt.amúgy egy piás. köszönöm még egyszer.vigyázzatok magatokra meg a babára.
2008. ápr. 12. 17:05
 9/10 anonim ***** válasza:

Na Steierhofferről csak annyit, hogy nagyon jó orvos. Sokan tanulhatnának ott tőle szakmailag és emberileg is.

Nekem van ott szülésznő rokonom, és imádnak Vele dolgozni.

2009. jan. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az előzőhöz még annyit, hogy Fenesi keserves 9 hónapot okozott nekem miután az első ultrahangon közölte velem, hogy nem vagyok terhes, csak cisztám van, egy hét múlva meg azt mondta, hogy igaz, hogy terhes vagyok, de abnormálisan kicsi a gyerek, és beszéljek az orvosommal.

Stefi nem bírt lenyugtatni.

Iszonyatosan féltem kilenc hónapig, és ezt Fenesinek köszönhetem.

Amikor megszületett a kislányom, találkoztam Fenesivel.

Persze nem ismert meg, de játszottam a gondolattal, hogy behívom a kórterembe, hogy megmutassam mekkorára nőtt a cisztám.

Csak azért nem tettem, mert Stefi kiállt mellette.

Ennyit az emberségről. Meg orvos és orvos közti különbségről...

2009. jan. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!