Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Pálos Lajosnál aki mostaná...

Dr. Pálos Lajosnál aki mostanában volt, mennyi volt a szülés és a magánrendelés?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 08:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Válassz mást. Nem első kézből tudom, de Pálos Lajos drága.
2011. márc. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A szülést nem tudom de azt hiszem most 5000 egy rendelés.
2011. márc. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Hát Pálos egyeltalán nem drága, sőt...

Én 2009-ben szültem, és remélem most 2011-ben is nála fogok.

Akkor is és most is 5000 ft volt nála a terhesgondozás, sztem ez egyeltalán nem drága, vannak Tbányán ennél drágább dokik is.

Mi császárosok voltunk, én 55.000 ft-ot adtam neki úgy h nem beszéltük meg, soha nem kérdeztem rá. Csak annyit beszéltünk meg h vállalja e a szülést, persze igent mondott, na és ilyenkor szokták egyes dokik kinyögni, h vállalom x ezer ft-ért. Nálunk ez egyszer nem került szóba.

Én maximálisan csak ajánlani tudom őt, nagyon korrekt orvos,nálunk most is bebizonyította az utolsó találkozásunkkor h nem pénzéhes, az okokat most inkább nem írnám le, de higgyetek nekem.

Ja és ami igazán fontos, most vett egy nagyon profi gépet, a 4d-t még most gyakorolja rajta és egy vizsgálat alkalmával többször átkapcsol, és eddig tőlünk nem kért érte plussz pénzt.De ha nem is a4d miatt mentek, akkor is érdemes, mert tényleg nagyon jó az új gépe. remélem meggyőztelek?!?

2011. márc. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Najó, ti tudjátok.. én csak azt tudom, h milliomos és vsz nem lottón nyerte.
2011. márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Engem nagyon nem érdekel h milliomos e vagy sem, a szakmai tudásával, hozzáállásával maximálisan meg vagyok elégedve. Most őszintén, melyik szülész-nőgyógyász szegény? És amíg nekem kerek-perec nem jelenti ki, hogy százvalahányezer ft nála egy szülés- mint a PESTI orvosok- addig nekem ne mondja senki, hogy ő drága, mert abszolút nem. Ha pénzéhes lenne, akkor nálam miért nem mondta meg, h x összegért vállalja?
2011. márc. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ismerem a PÁLOST nála születtem majdnem,csak korán érkeztem.Tudom,hogy milyen, nem kell bemutatni, Ő a legrendesebb nőgyógyász,mindig akkor megyek terhesgondozásra amikor Ő van.És még poénkodni is szokott.Konkrétan az árra voltam kíváncsi,hogy mennyit kéne gyűjteni.
2011. márc. 4. 14:25
 7/18 anonim ***** válasza:

Én nála születtem! :) Remélem a kisfiam is áprilisban nála fog.(lesz pár nap hogy elutazik)

És igen melyik szülész-nőgyógyász nem milliomos? És ha rendesen végzi a dolgát én nem sajnálom.

Szeretem benne, hogy nagyon alapos és lelkiismeretes!

Mivel még nem szültem nála, nem tudom mennyi a tarifája. Hallottam, olyat, aki 70-80 ezret adott kb. Volt aki kevesebbet és vele is ugyanúgy foglalkozott szülés után is, mintha 100at adott volna.

Ha jól emlékszem volt már egy kérdés erről itt régebben, kutakodj. :)

Mikorra vagy kiírva? (már egy kérdésnél "találkoztunk", de nem emlékszem)

2011. márc. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Remélem nem annak vetted a hozzászólásom, h "bunkó" lennék, csak védeni akartam.
2011. márc. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem vettem rossz néven egyáltalán,se bunkónak nem gondoltalak,csupán én is ismerem a Pálost és örülök neki h még nagyon sokan szeretik rajtam kívül

Csak azt nem tudtam,hogy mennyiért vállal egy szülést.És még nem vagyok jártas ebben a dologban.

2011. márc. 4. 17:11
 10/18 A kérdező kommentje:
júli 25re vagyok kiirva
2011. márc. 4. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!