Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kiderül hogy magas a...

Ha kiderül hogy magas a vérnyomásom, ill. ingadozik, de sokszor magas, akkor be kell feküdni, vagy csak írnak ki rá gyógyszert?

Figyelt kérdés
Aki volt így, annak mi volt a menete?Félek hogy befektetnek.27 hetes km.
2009. jún. 11. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Engem befektettek 2 hétre megfigyelésre, aztán gyógyszert kaptam. Egyébként ott tudtam meg, hogy ez mennyire súlyos dolog a terhesség alatt, ha nem kontrollálják, akkor mindketten veszélybe kerülhettek. Nekem sajnos ez miatt kellett indítani, plussz vizesedtem is nagyon. :(


Jó egészséget nektek!

2009. jún. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.És megkérdezhetem hogy neked mennyi volt a vérnyomásod átlagba amiért befektettek?És mennyi lett utánna gyógyszer mellett?
2009. jún. 11. 10:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen ,veszélyes is lehet,mert álatlában a magas vérnyomás mellé cukorbetegség is társul.Nem kell félned,az csak jó,hogy ha az orvos közeledben van.Beállitják és betartod a rád vonatkozó tanácsokat és semmi baj nem lesz.Nyugi.
2009. jún. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Egyáltalán nem biztos, h befektetnek! Én magas vérnyomással kezdtem, háziorvos megvizsgált, Ekg- t csinált és írt fel Dopegytet (2x1). Azóta beállt, pedig nagyon magas volt. (160/100) Általában orvosnál mindig magasabb, de ezzel nem tudok mit kezdeni. Figyelj rá, hogy vizesedsz-e, mert az már toxaemiára utalhat! Akkor viszont elkerülheteten a kórház!

28 hetes km

2009. jún. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. 160/110, 170/120 volt általában. A végén már a gyógyszer sem vitte le, meg nagyon vizes voltam (toxémia), és ezért indították a szülést a 38. héten.
2009. jún. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. jún. 11. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!