Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet valamilyen káros követke...

Lehet valamilyen káros következménye, ha eléggé vizesedik a lábam, én viszont órákig járkálok?

Figyelt kérdés
Csak mert nehéz itthon feküdni, inkább vásárolgatnék, nézelődnék, persze minden nap csak pár órát. +Nagyon meleg is van a lakásban (panel. És nem értem, hogy a családtagok miért féltenek annyira emiatt. 35 hetes vagyok.
2009. jún. 11. 11:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, a vérnyomásom szerencsére rendben van !
2009. jún. 11. 11:02
 2/3 anonim ***** válasza:

Valaki azt mondja, hogy jó ha sétál a kismama ha dagad a lába, valaki meg pont az ellentettjét javasolja. (Én ezt a két ellentétes véleményt kaptam az orvostól ill. a védőnőtől.)

Szerintem, ha bírod a sétát és jól esik, akkor nagy bajt nem csinálhatsz vele.

Nekem sajnos már annyira dagad a lábam, hogy már a pihenéstől sem megy le az ödéma, már eleve úgy kelek fel reggel, hogy a lábam a duplája. Nálam már nem számít, hogy fekszem-e vagy aktív vagyok...


Viszont tegnap vettem a patikában egy nagyon jó krémet Naturland - Jégzselé extra a neve.

[link]

Mivel nekem az ödéma miatt a bőröm is fáj, nekem nagyon bevált ez a krém. Teljesen lehűtötte, és kellemesen felfrissítette az egész lábamat.

2009. jún. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, a krémet megveszem ! :)
2009. jún. 11. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!