Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes vagyok, és mindenki...

35 hetes vagyok, és mindenki azzal piszkál, hogy kicsi a pocakom.104 cm az átmérője. Ugye a baba azért nő rendesen?

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem 106 cm-es volt a pocakom. Sokan azt hitték, hogy még 3 hónapom van, amikor szülni mentem. Gyönyörű és egészséges fiaim vannak! Tökéletesen fejlődik a babád! Ne foglalkozz azzal, ki mit mondd, nem sokára bebizonyosodik, hogy rendes babád született! Miért kellene minden kismamának óriási pocak?
2009. jún. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

36+4 vagyok ma és 94 a poci:)

Hétfőn voltam uh-on,a bébit

2700gr-ra saccolták.

Persze h nő rendesen!!!

2009. jún. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

kisebb pocakból is tündéri, egészséges babák születnek. tiéddel is rendben van minden :)


egyébként nekem meg mindenki azt mondta, hogy tuti ketten vannak...amikor már 20x hallottam, unalmas volt :S

2009. jún. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha az orvosod nem aggódik, akkor ne a külsősökre hallgass.


39 hetes vagyok. A méhem mérete alapján azt becsülik, hogy ha esetleg túlhordom a bébit, akkor 4500g körüli lesz.

Ennek ellenére valahogy az alkatom miatt nem tűnök túl nagynak. Illetve ez is változó. Van aki azt mondja, de nagy a pocakod. Míg a többség azt mondja, milyen szép "rendezett" vagyok, milyen pici a pocakom ahoz képest, hogy most már akármikor jöhet a baba.

Szóval nálam az alkat és az öltözködés nagyon befolyásolja az emberek véleményét. (általában ugyanazok a ruhák mutatnak nagynak és csak bizonyos ruhák mutatnak kicsinek.)


Nekem azt mondta a doki, hogy ha aggódni fog, hogy olyan nagy lesz a baba, hogy nem tudom megszülni, akkor csinálnak egy uh-t, hogy jobban lássák a helyzetet. Tehát nálam nem attól félnek, hogy túl kicsi. :-) (külföldön élek, itt nincs 20. hét után uh csak ha valamire külön kíváncsiak, mert baj van)


Szóval ne aggódj azon amit az emberek mondanak. A dokid biztos mondaná, ha baj van.

2009. jún. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia

Én 107-es pocival mentem szülni 39hét 4 naposan és 3350g 54 cm lett a lányom

Sokan azt hitték hogy még csak az 5-6 hónapnál járhatok de azt hozzá teszem hogy magas vagyok

2009. jún. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne nőne? Ráadásul azt sem tudjuk, előtte hány centis volt a derékbőséged. Ne izgulj ilyenek miatt. A környezeted meg inkább dicsérhetne, hogy csinos kismama vagy, aki nem hízott el. Én látatlanba megdicsérlek!
2009. jún. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A pocak mérete attól is függ hogyan helyezkedik el a babád hol tapad a méhlepény meg sok mástól is ,ha széles a csípőd

attól is kicsit széjjel terül a poci ,de mit számít a méret

lesz egy gyönyörű egészséges kisbabád:D!

A baba pedig nő rendesen!!!!További Boldog babavárást! szia

2009. jún. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A pocak nagyságának semmi köze a baba nagyságához.Ugyanúgy mint a nagy cicinek a szoptatáshoz.Én most vagyok a 27 hét elején most 104 a hasam ,akkor én már egy bölcsiset fogok szülni?!:):):9

nahhh ezen ne izgulj,ha az ultrahangon a baba méretei megfelelőek a korának,akkor ne foglalkozz semmi mással ,a piszkálódók meg nézzenek valami sorozatot a tévében és azt elemezzék,ne téged.

jó egészséget!

2009. jún. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat ! Mondjuk engem nem zavar, csak mindenki azt mondja, hogy "olyan mintha csak a 6.-ik hónapban lennél" , és ez picit idegesít.
2009. jún. 11. 14:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó régi kérdés, de sose tudni ki téved erre: 35 hetes vagyok, a pocakom 91 centi ott mérve, ahol a legjobban kerekedik. Mégis ép, egészséges törpe van odabent.
2011. szept. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!