Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostanában kb. úgy 1hete...

Mostanában kb. úgy 1hete eszrevettem, hogy érzékenyek lettek a mellbimbóim... Vajon mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
érdekes mert azelőtt sosem éreztem ilyet,s olyan furi. Főleg reggelente meg este érzem a legjobban,még a melltartó viseletkor is azok.Esetleg lehet valami a hormonokkal vagy....????a párommal szeretnénk babát és próbálkozunk is:)!
2008. ápr. 12. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy terhes vagy, mert annak ez igen intenzív jele. Az én melleim majd "leszakadtak", amikor az első hetekben voltam. De azért ez még kevéssé sem jelent biztosat, mert más okai is lehetnek.
2008. ápr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon fajtak,meg most is, amellem es a mellbimbom is az utobbi meg viszketett is.9 hetes kismama
2008. ápr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy állsz a mensivel, szerintem is lehet baba,ha idő van tesztelj,és tessék beszámolni:-)
2008. ápr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az az igazság hogy már jóval a mensi után vagyok,vagyis márc.26-án jött meg,s túl vagyok már a peteérésen is:). Nemtudom,de a melleim is mindig csak nagyobbodnak,vagyis olyan mikor mielőtt megjönne...tesztet még nem akarok csinálni,még várok ezzel...nem akarom nagyon beleélni magam mert aztán meg csalódni fogok!Ja igen nekem is szokott néha viszketni,az miért van??amugy meg köszi a kommenteket aranyosak vagytok,s boldog babavárást:))!
2008. ápr. 12. 23:32
 5/5 anonim ***** válasza:
valóban ne éld bele magad,és tesztelni is korai, csak várni tudsz,lehet baba,de inkább nem bíztatlak,majd meglátod.sok sikert!
2008. ápr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!