Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon a szuletendo baba...

Vajon a szuletendo baba nemének koze van a szexuàlis étvàgyhoz? Mik a tapasztalatok/véleményetek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Ez is inkább babonaféle lehet. Egyébként én is olvastam anno, hogy aki kislányt vár, annak nagyobb a szexuális étvágya, mert a fiús kismamák jól elvannak azzal az egy kukaccal is...:) Tény és való, hogy nekem lányom született, és képes lettem volna reggeltől estig szexelni...:D Vissza is sírom azt az időt...:)
2012. márc. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
En kislannyal voltam terhes, es a francba kivantam a szexet. Szerintem semmi koze hozza.
2012. márc. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kislánnyal megnőtt a szexuális vágyam és a fiuval eltűnt.
2012. márc. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. fiúnál hatalmas volt az "éhség"

2.kisfiúnál igen csekély:)

2012. márc. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lányom lesz és egyáltalán nem kívánom a szexet, a terhesség eleje óta!
2012. márc. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiammal nem volt, most a lányommal meg voltam zavarodva ..le se szálltam apáról:) még szülni is szex után indultunk:)
2012. márc. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindkétszer kislány,és ohne sexuális vágy:(
2012. márc. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lány, semmi ilyen indíttatásom nincs a 20. héttől kb.

32 hkm

(Semmilyen tünetnek nincsen köze a baba neméhez.)

2012. márc. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1 kisfiú: nagyon kívántam a sexet az elejétől kezdve a végéig, reggeltől-estig rajta tudtam volna lenni a páromon:) 2kisfiú: kb.félidőig sexeltünk, utána viszont egyáltalán nem kívántam a sexet:( Most vagyok 32hetes terhes, szintén kisfiú, és már most az elejétől kezdve nem kívánom:((
2012. márc. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!