Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes vagyok. Az ultrahango...

21 hetes vagyok. Az ultrahangon ma azt mondták, meg a papíromra így van írva, hogy "az átlgosnál valamivel több magzatvíz". Baj lehet?

Figyelt kérdés
korábban mindíg átlaghos volt.Most viszont nagyon meg vagyok ijedve, hogy valami baj van a babával.
2009. jún. 11. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel a dokidat. Ha az ő válasza nem elégit ki, kérdezz meg más orvost is.
2009. jún. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt mondták pont ennyi idősen. Én is megrémültem mert én azt olvastam hogy ez a terhességi cukor egyik előjele. Körbe telefonáltam a védőnőm, a diabetológiát és az orvosom is és mindenki megnyugtatott hogy ez változhat is. Hol több hol kevesebb. Szóval nem kell aggódni. Vércukrot meg úgy is néztek és néznek is majd, ha gond lenne ott kiderülne. De szerencsére nincs.
2009. jún. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem biztos , hogy baj van.Nekem 18 hetesen mondták hogy átlagosnál több a magzatvíz/kontroll 2 hét múlva/ és már 27 hetesek vagyunk.Igaz , elmentem 4d-s uhra(pár nappal később) , hogy mi a helyzet és ott minden rendben volt .Az aggódásom miatt elmentem másik kórházba (megelőzte a 2 hetes kontrolt) genetikai uh-ra és semmi baj nem volt.A 2 héttel későbbin azt mondták , hogy alig -alig több nem kell aggódnom.24 hetesen már minden rendben volt.Ne aggódj , minden rendben lesz.Az AFP jelzett valami bajt?Ha normális értékeid lettek akkor felesleges a pánik.Minden jót és boldog babavárást.
2009. jún. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Minden eredményem, az afp minden uh eddig tökéletes volt.
2009. jún. 12. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!