Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 38. heti ultrahangon az van...

A 38. heti ultrahangon az van irva a kezelőlapon hogy a magzatviz mennyisége átlagosnál kevesebb. Azt mondták ez nem baj. Szerintetek? (a méhszáj zárt még)

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Ha azt mondták és orvos mondta, akkor mit stresszeled magad?

Mi nem látunk beléd, ellenben egy szakértő téged már megvizsgált.

Pihenj, nyugodj meg és ne gondolj fölöslegesen olyan dolgokra amikre nem kell.

Könnyű szülést és egészséges babát kívánok!

2010. ápr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 39.hét végén volt kevés a magzatvíz,szülés előtt 2 nappal(császár volt,nem emiatt),az uh-os doki szerint a terhesség vége felé ez teljesen normális,azt nem tudom hogy a 38. hét is "végének" számít-e ebből a szempontból.

2 hetes baba anyukája

2010. ápr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kevesebb volt már a magzatvíz a 38. heti uh-n. Nem mondta a doki, hogy baj lenne. Holnap töltöm a 40. hetet, és még egyben vagyok, de már nagyon szeretném a karom tartani a picúrt!
2010. ápr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,hihetetlen mennyit aggódik már most az ember
2010. ápr. 23. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!