Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 4d-s ultrahangon a doki...

A 4d-s ultrahangon a doki aztmondta. Hogy több a magzatviz. Lehet ebből baj? Mitöl lehet? 25 km

Figyelt kérdés
A cukorterhelés jó lett.3 hete még átlagos volt a magzatviz.
2009. szept. 13. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem akarok itt távokoskodni, de nekem az első terhességemet megkeserítették ezzel a "diagnózissal" ugyanigy 4 d UH-n közölték hogy sok a magzatvíz 25 hetes voltam én is. Aztán hetente kellett genetikai központba meg mittudomén hova járnunk, ahol agyon riogattak mi minden baja lehet a gyerkőcnek.

Nálunk a nyelőcső atrésiát vagyis elzáródást hangsúlyozták, holott minden eredményünk jó volt addig is, azután is és az UH-n se látszott semmilyen elzáródás.

Súlygyarapodásom és haskörfogatom is teljesen normális volt.

Majd 30 hetes UH-ra érdekes mód hirtelen ismét normális lett a magzatvíz mennyisége, és így is maradt.

Teljesen egészséges kisfiút szültem:)

A védőnőm aztán mondta később hogy nagyon sok ilyen esettel találkozott hogy a huszon valahanyadik héten több magzatvizet állapítottak meg de a 31.hétre mindig "eltünt" ez az eltérés.

Nem azt modnom h neked is ez van, csak hogy próbálj ne a legrosszabbra gondolni egyből, mikor pl. utánanézel a neten vagy megkérdezel róla dokit pl.

2009. szept. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a magzatviz mennyisege valtozik, pl amikor belepisil a baba akkor tobb van :D


ne aggodj, nekem is mondtak annyi huyeseget a szonografusok 4dn, halalra aggodtam magam

2009. szept. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!