Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen erősek a jóslófájások?...

Milyen erősek a jóslófájások? Mikor jelentkeznek? Mennyivel a szülés előtt? Miből fogom tudni hogy jósló?

Figyelt kérdés
37 hetes terhes vagyok első babával,több hete megrövidült méhnyakkal,és már számítok arra hogy beindulhat.
2012. márc. 15. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül lesznek jóslóid. Nekem 3 várnadósság közül csak a másodiknál volt.

ami annyira fáj, hogy megdermedsz a mozdulat közepén, vagy bennszakad a lélegzeted, az már nem jósló :9

2012. márc. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A jóslófájás elmúlik ha lezuhanyzol vagy megfürdesz, de ha igazi fájás akkor nem múlik el és egy idő után erősödnek a görcsök. De tudni fogod, hogy mikor van itt az idő hidd el. Jóslófájások nekem 25. héttől voltak és időre a 39. héten szültem. 3 gyerekem van, mindegyiknél volt jósló és mindegyik időben jött:) Könnyű szülést és jó egészséget kívánok nektek.
2012. márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 34. héttől voltak jóslóim. Olyan mensiszerű görcs volt, fájt a derekam, húzódott a hasam. Néha már számoltam a perceket. De mindig elmúlt.

Na, de az igazi fájás...nem múlt el, és egyre csak erősödött. Lehetetlen lett volna eltéveszteni. :)

A megrövidült méhnyak még nem biztos, hogy azt jelzi, hogy mindjárt szülsz.

Nekem 38 hetesen már teljesen megrövidült, de még zárt voltam. Aztán a 41. hétre szültem.

Könnyű szülést, bármikor is jön el a nagy pillanat!

2012. márc. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem voltak jóslóim. Illetve amik voltak a vajúdás elején, azokra azt hittem, hogy jóslók, mert eleinte csak kb 20 percenként meg 15 percenként jöttek, de nem mértem az időt, gyengék is voltak, azt hittem, csak jóslók. De aztán elfolyt a magzatvíz, akkor már tudtam, hogy hopsz, mégsem azok voltak. :) 14 óra múlva megszületett a lányom.
2012. márc. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!