Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam a 32. hetes uhn...

Tegnap voltam a 32. hetes uhn és megijesztettek, mert a THQ értékem 80*78 és azt mondták hogy sovány a baba. A BPD 81 mm, a FL 63 mm. Mennyire baj ez? Az orvosom elérhetetlen mert hétvége van én meg aggódom. Köszike

Figyelt kérdés
2008. ápr. 12. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:

A mamanet.hu szerint teljesen TÖKÉLETESEK a babád méretei!! Sőt a combcsont még 1 mm-rel nagyobb is nálatok!

A THQ 80*78 sajna fogalmam sincs mit jelent, pedig kettőt már szültem...

2008. ápr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már megnéztem, mellkasátmérő. De ilyen adatot még nem találtam. Keresek...
2008. ápr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Már megint én. Talátam. A 31-32 héten a 81 mm normál értéknek számít. Nem értem, miért lenne sovány. Ezek tök szupi értékek!!

Boldog babavárást!! :o)

2008. ápr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A terhességi korra fejátmérő (bpd) az idő legnagyobb részében jellemző, tipikus értékei: 12 hétkörül 20 mm, félidőben kb. 50 mm, a 30. hét körül 80 mm. A THQ, avagy mellkas átmérő a bpd-vel 1 cm-en belül "együtt fut"; a combcsont hossza (FL pedig átlag a bpd 2/3-a).
2008. ápr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggodalmaskodj feleslegesen.Tényleg jók a babád értékei.

Unkoatesómat is megijesztegették,hogy retardált a gyerek és 3350gr-al született.Hát egy 5kg-oshoz biztosan az,de szerintem meg az a nemnormális születési súly.

Az én gyerekeim is kicsivel 3 kg felett voltak,szerintem ez pont tökéletes.Ezek a legszebb,legformásabb újszülöttek.

Egyébként,milyen fogadott doki az,akit nem lehet elérni?Ezért fizetsz neki,hogy bármikor ugorjon ha szükséged van rá.A pénzért remegnek,de cserébe le van a kismama tojva,na ez szép.Ezt is csak nálunk lehet megcsinálni.

Ne aggódj,boldog babavárást.

2008. ápr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát. Nem tudom miért ilyesztgetik az embert, álmatlan éjszakát okozva mert én már elkönyveltem magamnak hogy én vagyok a hibás...Köszönöm :)
2008. ápr. 12. 22:29
 7/7 anonim ***** válasza:
nem lesz baj.én is sovány voltam 2.4 el lettem 50 cm.esen nem lesz baja. egyél kicsit többet amugy semmi baj nemlesz
2008. ápr. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!