Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dicsekszel néha a pocakoddal?

Dicsekszel néha a pocakoddal?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 17:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem.Mondjuk,még nincs is mivel.11+3 hetes vagyok,de még semmi nem látszik.Az előző 2 terhességemnél se.
2012. márc. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
tudom fura kérdés :)
2012. márc. 16. 17:15
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem dicsekedtem vele, pedig hatalmas volt. 30 hetesen pl megkérdezték, hogy mikor szülök, és mikor mondtam, elárulták, hogy ők bizony azt hitték, hogy a 40. hét környékén járok. :)
2012. márc. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
48%

Mármint a méretével, vagy a terhesség tényével? Mert szerintem méretre nincs mire fel. Az a jó, ha nem túl nagy. A bőrnek is, meg mozogni is egyszerűbb egy kisebbel, bár ez nemcsak a mérettől függ, végül is.

Aztán van olyan nő, aki nem is terhes, mégis akkora a hasa, mintha az lenne. Az ilyen nő már 2 hónapos terhesen is dicsekedhetne, pedig ott aztán tényleg nincs mire.

2012. márc. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

nekem jól esett,hogy mások megnéznek hogy :

na nézzed már jó nagy hasa van ! :D

2012. márc. 16. 17:25
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Én ugy dicsekedtem volna, de a napokban is megkérdezték, hogy megmozdult-e már. 40 hetes vagyok ma. Pont a téli kabátos időszakban vagyok kismama. Van aki még most sem veszi észre. "Majd rámfogják, hogy loptam."
2012. márc. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam terhes, de ha az leszek (remélem, hogy leszek és nem kell már sokáig várnom) és észreveszik majd rajtam, akkor én nekem az fog tetszeni, ha ott van mellettem a férjem is, miközben ugye nagy a hasam és akkor így néznek meg! :)
2012. márc. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem. A szomszédok most kezdenek kérdezősködni, annyit szoktam nekik mondani, hogy jövő hónapban születik meg a pici. Nem tartom az ő dolguknak. Az egyik nénivel szoktam beszélgetni a dolgokról, de az igaz, hogy neki már régebb elmondtam, amikor még nem látszott, mert őt nagyon kedvelem.
2012. márc. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Imádtam, ha észrevették, mikor terhes voltam, mert kis pocakom volt. :) De úgy külön nem mutogattam.
2012. márc. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
Én nagyon élvezem a várandósságot és bár nem dicsekvésnek mondanám, de kifejezetten tetszik, ahogy megnéznek, rámmosolyognak az emberek az utcán. Jól esik, ha előzékenyek, mert látják, hogy kismama vagyok. Nekem is hatalmas pocakom van, és nem érdekel, hogy mi az ideális :D. Mindenkinek az a legjobb, ami/amekkora neki van. Ez egy tökéletes állapot szerintem és én nem bánom, ha más is látja :)
2012. márc. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!