Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hetfon csaszaroznak, es hat...

Hetfon csaszaroznak, es hat kicsit kivagyok, felek, tudnatok valami vigasztalot mondani?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 20:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

És mért császároznak?

Sok boldogságot :)

2012. márc. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
az elozo csaszarom miatt, a doki nem reckiroztassa sima szulessel, bar az elozo surgosegi csaszar lett
2012. márc. 17. 15:57
 13/16 anonim ***** válasza:
45%

semmi biztatót nem tudok,sőt,inkább őszinte leszek,hidd el jobb felkészülni-engem is csak kiméltek h hidd el semmiség-

szóval: műtét után kb 8-12 óráig nem mozdulhatsz meg. egyáltalán. csak vizet ihatsz,és amig nem kakilsz addig csak pempő,kefir..néhány óra mulva elkezd kimenni az érzéstelenitő és akkor elkezd nagyon fájni.mivel utófájások is ekkor vannak,ez keménmy lesz. aztán jönnek h kelj fel.segitség nélkül kell felkelned. lassan csináld,és óvatosan. az lesz a legrosszabb. ez után jobb lesz minden nappal,de az ágyból kikelések csak kb 1 hát után lesznek könnyebbek. segit ha minél többet próbálsz mozogni. az 1.császár a legkönnyebb,a többi egyre fájdalmasabb. ja,és vigyél fűzőt!!! az nagy segitség!!!


ha szereted a homeopátiás bogyókat,érdemes venned,vannak kifejezetten császárhoz valók. nekem sokat segitettek.


viszont megéri :) remélem nem keseritettelek el,én most készülök a 3.ra és a 2.nál h tudtam jilyen lesz sokkal könnyebben viseltem minde lelkileg,mind fizikailag.


sok boldogságot neked!

2012. márc. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
45%
utolsó vagyok: most olvasom h a 2. lesz. akkor még annyi,h valszeg tovább kell feküdnöd,és lehet h tovább leszel bent. a műtét után rosszabb lesz mint az első után,fájdalmasabb lesz. nálam ez volt legalábbis. de mit irtam ez sem vette el a kedvem,a 3.-al vagyok várandós :)
2012. márc. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
megszuletett a kislanyom hetfon delutan 12.27 kor :) hajas baba
2012. márc. 21. 17:11
 16/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Jó babázást Neked!
2012. márc. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!