Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22-23 hetesen milyen dolgok...

22-23 hetesen milyen dolgok fognak velem törtenni, ilyen idösen milyen meglepeteseket tartogat a baba odabenn? Es valami jelentös külsö valtozas ilyenkor?

Figyelt kérdés
meg minimalis hizasom van,se visszer se labdaganat,majd most jön a java????
2009. jún. 12. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem például nem lett semmi "bajom".Se visszér,se bevizesedés,semmi.De ezt embere válogatja.Tőlem, mindenki kérdezgette sajnálgatva,na és hogy bírod?Én imádtam!Jó volt terhesnek lenni.Ha eddig remekül érzed magad,örülj neki,és élvezd!Nem biztos, hogy ez változni fog.Mindenkinél máshogy van.Itt tudsz olvasgatni,hogy mi is zajlik benned:

[link]

Boldog babavárást!

4 hós kistökös anyukája

2009. jún. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam 22 hetesen rúgott először érezhetőt a csöppség, szóval az nekem épp elég meglepetés volt. Külső változást annyi, hogy néha bedagad a bokám, de az másnapra rendbe is jön. A 24. hétig nekem 2 kg jött fel, szóval én magamon nem sok változást látok.
2009. jún. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!