Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orgazmus utáni haskeményedés,...

Orgazmus utáni haskeményedés, görcsölgetés okozhat valamilyen problémát a babánál?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem okoz.Nyugi.Ami neked örömet okoz, az neki is jó.Az endorfin, ami ilyenkor felszabadul a véredben, hozzá is eljut, mint a csokievésnél.:)
2009. jún. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Sőt ,állítólag jót tesz az orgazmus,mert több vér jút a méhbe...meg blá-blá.

Ám ezt én nem így tapasztaltam.

Első terhességemnél még álmomban is orgazmusaim voltak.

De görcsöltem is mint a fene az első 4 hónapban.

Második terhességemnél kissé frigid lettem,nem tudok élvezni(remélem szülés után visszaáll a régi rend),de a hasam nem görcsöl és nem fáj és nem keményedik.

2009. jún. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Első vagyok.Mi rendszeresen összebújtunk a férjemmel az utolsó pillanatig hetente többször és persze görcsölt egy kicsit utána a méhem, de ez semmiben sem befolyásolta a szülést, sem a gyönyörű babánk egészségét.
2009. jún. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Lányok itt nem mindenki a saját tapasztalatát írja le?????!!!!!!!!!

Minek kell lepontozni?

Mindenkinek mást hoz a sors és ennek az oldalnak az a lényege,h a MI tapasztalatainkat osszuk meg egymással!!!

Nemde???

Szégyellje magát aki lepontozza a hasznos válaszokat,csak mert Ő rossz kedvében van.

Itt a válaszadók jóindulattal és segítőkészséggel fordítják a kérdezőre az idejüket,akkor az aki a lepontozást kezdi inkább be se lépjen erre az oldalra.

2009. jún. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
:)Első vagyok.Ne izgasd magad.Engem már rég nem érdekelnek ezek a dolgok.Örülök, ha valakinek segít egy mondatom.A lepontózóknak meg nőljön szarva csokiból!:)))
2009. jún. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!