Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szegeden Dr. Sikovanyecz...

Szegeden Dr. Sikovanyecz Jánosnak mely napokon mikor van magánrendelése?

Figyelt kérdés
Ha valaki tud segíteni, nagyon köszönöm!
2012. márc. 18. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem kedd és szerda van kiírva, délután 16 órától. Elvileg 19 óráig, de rengetegen járnak hozzá, így tovább szokott lenni. Meg szokott rendelni csütörtökönként is délután. Van, hogy szabadnapos, akkor esetleg délelőtt is rendel. Meg volt, hogy vasárnap is rendelt.

Egy szó mint száz, ha tudod a telefonszámot, felhívod, az asszisztense fogja felvenni és ő fog időpontot adni.

21hkm

2012. márc. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Néztem a régi leleteimet, az egyiket egy keddi napon 18.30 körül nyomtatták, a másikat meg csütörtöki napon 20.00 körül. Viszont én meg úgy emlékeztem, hogy amikor egyszer beszéltem vele telefonon egy lelet ügyében, akkor azt mondta előtte az asszisztense, hogy 16.00 órától hívjam, ez meg szerdai napon volt, abban biztos voltam. De úgy rémlett, hogy elméletben csak heti 2 napon rendel, ezért elbizonytalanodtam. De akkor így már érthető. :)

Pénteken már próbáltam időpontot kérni, de nem jött össze végül a dolog, holnap is csak délután tudok próbálkozni, viszont délelőtt csomó dolgot be kell pakolnom a következő 3 hétre, így ezeket az időpontokat megpróbálom viszonylag szabadon hagyni.

Még egyszer köszönöm és boldog babavárást neked! :)

2012. márc. 18. 20:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Örülök, ha tudtam segíteni.

Megkérdezhetem, hogy miért kell bepakolnod a következő 3 hétre? Konkrétan ezt a részt nem értettem...

Köszönöm!

Én holnap megyek hozzá! Várom már nagyon, hogy láthassam a pici fiamat, ha még vissza nem húzódott a kukaca :)

2012. márc. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy időpontom most szerdára, de nem rég lemondtam. 20.15-kor lett volna, ha szerencséd van akkor még megvan.
2012. márc. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Őőő, mármint volt úgy 8-10 "programom", amit el kellett osztanom a következő hetekre. Csak mivel eddig mindig 2-2,5 hétre kaptam időpontot, szerettem volna tudni, hogy melyik napon melyik időpontokat hagyjam szabadon, hogy minél előbb találjunk olyan időpontot, ami jó nekem, így lehetőleg ne 3-4 hét múlva kerüljek oda. Mert időpontot csak du. tudtam kérni, de a programjaimat de. le kellett fixálnom. A szerdai nap nekem alapból kiesik sajnos, a keddi és csütörtöki napokat viszonyt így szabadon hagytam, hogy minél előbb tudjak menni. Húú, nem tudom, hogy mennyire zavaros még így, esetleg érthető-e már így. :)

Kedves utolsó, köszönöm, de kicsit a válaszolod előtt kértem időpontot és akkor már/még azt mondta az asszisztens, hogy jövő hét kedden/szerdán/csütörtökön van legkorábban időpont, de annak is nagyon megörültem, mert eddig tényleg mindig 2-2,5 hétre kaptam. :) Meg a szerda nekem sajnos nem jó. De tényleg köszi neked is. :)


Amúgy meg reggel jöttem rá, hogy a UH-leleteken simán rajta van, hogy mikor rendel. :))) Csak a szemem épp, hogy ki nem szúrta. :D

2012. márc. 19. 22:58
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja, és nem vagyok terhes...csak gondoltam, itt előbb kapok segítséget, mint a nők egészsége témakörben. :)
2012. márc. 19. 23:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Értem már!

Amúgy ha valami probléma áll fenn, akkor tud az asszisztens hamarabbra is időpontot adni, csak kérni kell. Nem olyan régen összeszedtem egy kis gombát... Felhívtam az asszisztenst, elmondtam neki, mi a helyzet és mivel szabin volt a doki, így a klinikán nem tudtam elérni, így adott aznapra időpontot.

És igen, sokszor járunk úgy, hogy ott van az orrunk előtt, csak nem látjuk!

Minden jót!

2012. márc. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tényleg? Na, ezt jó tudni! :) Mondjuk szerencsére még nem volt semmi olyan gondom, ami miatt nagyon sürgős lett volna. A mostani sem olyan végül is, de szerettem volna minél előbb menni. :)


Köszi, neked meg jó "mozizást" a mai UH-n! :))

2012. márc. 20. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!