Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg van olyan hogy csak...

Tényleg van olyan hogy csak keményedik valaki pl.10 percenként de fájása nincs? Akkor az ilyen keményedések jelentik a szülés kezdetét?

Figyelt kérdés

De később lesz fájás is vagy akkor az már csak majd a kitolásnál?Ha pl.keményedek majd 10 percenként de fájás nem lesz és veszek 1 fürdőt akkor se lesz fájásom csak továbbra is a keményedések?De akkor már menni kell a kórházba?És meddig kell várni fürdés után ha 50km re van a kórház?

37+5 hetes kismami


2009. jún. 12. 17:06
 1/4 anonim válasza:
100%
Ezt nem mondanám biztosra, de menj az orvoshoz!! Az első fiammal nekem sem voltak fájásaim a szülés kezdetén.
2009. jún. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Anyukámat két hónapja műtötték, és a kórteremtársa mesélte, hogy neki nem is voltak egyáltalán fájásai, csak a hasa keményedett, mindkét szülésénél. Szóval előfordulhat ilyesmi. De szerintem nagyon ritka. Hogy jutott ez a lehetőség eszedbe, volt nálatok ilyen a családban?

Mert én, mikor ezt a sztorit hallottam, rögtön azt mondtam, hogy én tutira nem leszek ilyen szerencsés, hogy megúszom a fájásokat! :)

Azért a kérdésedre válaszolva: inkább menj be feleslegesen, mint hogy ne menj, mikor kéne. Úgyhogy a 10percesnél fürödj és ne várj.

2009. jún. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!A rendszeres keményedés is jelentheti a szülés kezdetét,és ha bele ülsz egy kád melegvízbe az vagy leállítja a kemányedéseket vagy hoz egy kis fájást is mellé.Ha első baba rá érsz akkor a korhába menni ha már 10 percenként jönnek a fájások.Sokadiknál már azért elöbb is érdemes.Egy 2 gyermekes anya (hamarosan 3)
2009. jún. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó 6-8 hétben végig voltak ezek a keményedések! Magnesii-citricit kellett rá szednem. A szülést nálam egyáltalán nem ezek jelezték, hanem egy menzesz szerű fájás és annak erősödése, de még arra is azt hitték, hogy jóslók, reggel még haza is küldtek, du 2-kor visszamentem :) Utána voltak rendes fájások persze. Szóval mindenki más, ha aggódsz, inkább menj a korházba! Felhivni nem lehet őket tanácsért?
2009. jún. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!