Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetesen normális, hogy...

28 hetesen normális, hogy hamarabb elfáradok? Úgy érzem több pihenésre van szükségem mint eddig.

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, normális. Ez nekem egyre rosszabb lett. A tüdömet majd kiköpöm, ha lépcsöznöm kell. Viszont holnap leszek 38 hetes és tele lettem energiával. Ma rengeteg mindent csináltam, holnap pedig ablakot fogok pucolni és függönyt mosni. Persze pakolászok is egy kicsit, mert még nincs minden a helyén a kisteso érkezéséhez.
2012. márc. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy miért várják sokan maguktól (beleértve én is :o), hogy ugyanúgy teljesítsenek terhesen, mint előtte. Ez egy irtó nagy testi/lelki/ hormonális és minden fajt változás. És nem vagyunk egyformák. Van, aki jobban bírja (vagy csak jobban titkolja, hogy nem bírja :o), és van, aki meg nem. El kell fogadni.


Jó pocakosodást, az elsővel érdemes kiélvezni, mert akkor még pihenhetsz, amennyi belefér!

2012. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, ez normális.

Én 21 hetes vagyok, és már most is érzem.

Állandóan készenlétben vagyok, dolgozom, rohanok a gyerekért, irány a játszó. MIre apa átveszi tőle, hulla vagyok, majdnem elalszom az esti mese közben:)

2012. márc. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!