Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek a terhesség első pár...

Nektek a terhesség első pár hónapjában mennyire fájt a melletek? (nagyon fájnak és nem tudom, hogy ez normális-e)

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem mind a három terhességnél nagyon érzékenyek voltak, bármi ért hozzá (akár egy hálóing is elég volt), majd megbolondultam töle.
2012. márc. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szokott jócskán fájni.

Normális.

2012. márc. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen ez normális!!!

Nekem négy gyermekem van,de mindegyiknél nagyon érzékeny volt melleim,majd olyan 3-4 hónapos kor körül enyhül...:(

2012. márc. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Annyira fájnak,mintha elakarnának "durranni".A mellbimbóim pedig nagyon-nagyon érzékenyek.
2012. márc. 17. 20:39
 5/7 anonim ***** válasza:

én aludni nem bírtam, mindig fájt, ha levettem a melltartót azért, ha felvettem azért :S

és borzasztóan.

6-12-ig fájt, aztán elmúlt.

most csak a bőr viszket néha rajta, de bekenem, és elmúlik.

2012. márc. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jócskán. Volt, hogy a mellfájdalom ébresztett fel éjszaka. Aztán elmúlt, most viszket, de nagyon :)

34. hkm

2012. márc. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Brutálisan, és nem is igazán múlt el.


32 hetes kismama

2012. márc. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!