Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan gondom van hogy március...

Bettas kérdése:

Olyan gondom van hogy március 9-én kellet volna meg jönni de még mai napig nem jött meg. Csináltam tesztet de negativ lett, az alhasamban enyhe szurást érzek idökönként. Lehetek terhes a attol hogy a teszt negetiv?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 06:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy teszt nem teszt :) Mennyi idő telt el az első teszt óta? Csinálj még egyet. De ha még az is negatív, akkor fordulj dokihoz. A semmitől nem késik.
2012. márc. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lehet,hisz attól is függ, mikor csináltad a tesztet! De tényleg csinálj legalább még egyet,aztán kérj időpontot a dokihoz!
2012. márc. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
tegnap csináltam meg a tesztet.Nagyon szeretnénk már babát!
2012. márc. 20. 07:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, csinálj szerintem is még egyet. De ha nem jön meg mindenképpen menj el dokihoz, mert lehet mástól is sajnos.
2012. márc. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
eddig mindig meg jött normálisan ...mi mástol lehetne???
2012. márc. 20. 09:21
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem január 1-én kellett volna megjönnie, nem jött meg. Január 6-a körül csináltam tesztet negatív lett. Gondoltam várok még egy pár hetet, ki tudja, lehet hogy csak a szervezetem őrült meg :) Februárban csináltam 3 tesztet, pozitív lett mindegyik. Most 11+2 -os kismama vagyok. Szóval nyugi, várj egy kicsit, aztán csinálj tesztet. Én szurkolok :)

2012. márc. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szia! Szerintem is mindenképp menj el orvoshoz, hogy kiderüljön mi lehet a gond, vagy ahogy írták mások, lehetsz babás, csak túl korán teszteltél.

Nekem tavaly volt hasonló esetem, mikor az influenza elleni oltástól 2 hetet késett (csináltam tesztet, negatív lett), a nőgyógyász semmi problémát nem talált, és a tünemény háziorvosom nyugtatott, hogy szinte "bármi" befolyásolhatja a mensit.

Sok sikert kívánok, próbálj meg nem idegeskedni! Mindenképp írj, ha tudsz már valamit!

2012. márc. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)nagyon bizok benne hogy babás vagyok...!!
2012. márc. 20. 10:28
 9/9 A kérdező kommentje:
viszont fehér folyásom van
2012. márc. 20. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!