Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi Algopyrint lehet...

Mennyi Algopyrint lehet bevenni terhesen?

Figyelt kérdés

Úgy értem hány óránként leggyakrabban?

A harmadik trimeszterben, ha ez számít.


2012. márc. 20. 17:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az Algopyrinnek is megvannak a veszélyei. Folyadék visszatartó hatása van és túlzott fogyasztása esetén felszaporodhatnak a fehér vérsejtek. Légy óvatos! Mire szednéd?
2012. márc. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát én nem vennék be algopyrint főleg a harmadik trimeszterben, próbáld inkább a rubophetn vagy a panadolt (kéket)
2012. márc. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok 36 hetes kismama (lemaradt) :D
2012. márc. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Délután kimetszették az aranyeremet. A sebész doki azt mondta, bevehetek, csak azt nem, hogy mennyit. A gyógyszer leírásában meg a "nem terhesek" adagja van. Használ is, úgy két órán át. Olyan, mintha kést forgatnának bennem odalent... Sok mindent elviselek, de most folytak a könnyeim a fájdalomtól, úgyhogy muszáj. Holnap talán már jobb lesz, és nem kell.

32 hkm vagyok amúgy

2012. márc. 20. 18:58
 5/14 anonim ***** válasza:
szegény :(
2012. márc. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi. Túl kell élni. Sajnos nálam ez gyenge terület, bár legutóbb csak szülés után jött ki ennyire, szóval számíthatok még egy menetre... :o(


Amúgy az Algopyrin leírásában az áll, hogy első trimeszterben tiltott. Meg hogy kérdezzem meg orvosom stb. Szóval én nem izgulok, hogy baj lenne, csak túlzásba tényleg nem akarom vinni...

2012. márc. 20. 19:15
 7/14 anonim ***** válasza:
Én terhesen eltörtem a lábam, nekem is az algopyrint ajánlották fájdalomcsillapításra. Én 4-5 szemet szedtem naponta.
2012. márc. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem több orvos is azt mondta, hogy csak algopyrint szedhetek, mert a többi paracetamol tartalmú és azt kifejetten tilos.

Most, hogy influenzás voltam, én azt szedtem lázcsillapításnak.

2012. márc. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Valamit félreérthettél utolsó, fájdalom- és lázcsillapításra első körben kifejezetten a paracetamol tartalmú gyógyszereket szokták ajánlani terheseknek. Ha az nem elég, akkor jön az Algopyrin.
2012. márc. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van.Jobbulást!
2012. márc. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!