Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iszonyú bélgörcs, puffadás...

Iszonyú bélgörcs, puffadás terhesen volt másoknak is? 20hkm

Figyelt kérdés
Általában egészégesen eszem, de tegnap megettem egy bacon-be tekert csirkemellet sok majonézes kukoricával. tegnap délutánra teljesen felgázosodtam alul jobb oldalt főleg,nagy wc-zni tudtam de utána is nagyon csikart alamozogni alig tudtam, bementünk az ügyeletre, alaposan kivizsgáltak, uh, méhszáj, kézzel a hasfalat, vizelet. mindent rendben találtak, hálég a babát is. azt mondták uh-on h teli vok gázzal. Most espumisan, diéta és normaflore és pihenés. Ma reggelre kicsit jobb a szitu, de most az alhasam jobbról olyan mintha erez hasizomgyakorlatot csináltam volna. Kicsit parás vok, szóval már eszembe jutott h nem-e vakbélgyuszi, vagy ciszta. Hasonló tapasztalatok, esetleg hatásos praktikák?
2012. márc. 20. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.Most masodik terhessegnel hasonlo problemaim vannak.

Amit en csinalok.:

Semmi huvelyes zoldseget nem eszek.Ha esetleg nem tudnek wcre menni akkor 2evokanal szilva lekvar es 10perc mulva mehetek is.

A multkoraba olyan gorcseim voltak (akkor meg nem tudtam hogy a gyomrommal vannak problemak hisz sose volt)azt hittem felrobban a hasam.:)

Probald ki hatha segit.

2012. márc. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot! Anyukám hozott nekem aszaltszilva levet. Hál isten jobban vagyok sokkal, már takarítgatok meg aktívkodok. És mindent meg fogok tenni, hogy egészségesen táplálkozzak, mert ezt mégegyszer nem akarom átélni vááááá, nagyon rossz volt. Jó babavárást!
2012. márc. 20. 11:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Neked is.:)
2012. márc. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!