Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet használni...

Terhesen lehet használni különféle arcápolókat?

Figyelt kérdés

22+5 hetes terhes vagyok.eddig mellőztem az ilyen dolgokat,de már nem ártana alaposan megtisztítani az arcom.

szeretném tonikkal lemosni és utána egy planet spa (avonos) arcmaszkot felrakni.estére pedig bekenni egy kis hidratálóval.


csak nem tudom lehet e ilyeneket.pedig jó volna mert elég miteszeres a z arcom,jó lenne eltüntetni.


2012. márc. 16. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Az a szörnyű, hogy eddig nem tetted meg! :O

Hogy bírtad ki?

2012. márc. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

tudom,tudom.


de az az igazság hogy ezelőtt se használtam túl gyakran mert nem volt rá szükség,elég tiszta volt mindig is a bőröm.de most gondolom a hormonok miatt.akkor használom.egyébként is gondolom kis mennyiségben nem lehet baj.

2012. márc. 16. 15:50
 3/7 anonim ***** válasza:

dm-s radírt használom a mai napig, a terhességek alatt is. Tonikot is. Most, hogy már túl vagyok, és kettő nyúz színezett arckrémet használok.


Jó szépítkezést.

2012. márc. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használd!
2012. márc. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?Ugyan úgy hozzá kell(már akinek amúgy is alap),hogy tartozzon a napi testápoláshoz,mint ha nem terhes az ember.Tonik,arcradír,arckrémek,stb. nyugodtan mehet.Testápolóból csak azokat nem lehet,amik cellulitiszre,illetve fogyasztásra vannak.
2012. márc. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.


Természetesen lehet.Mivel most jobban oda figyelsz magadra mit használsz mit hova, miért teszel azt ajánlanám, hogy akkor már kicsit minőségibb termékeket használj. Ha anyagilag nem engedheted meg a drágább termékeket a dm - ben kapható alverde ha jól emlékszem termék család ajánlom figyelmedbe mert nincs benne semmilyen káros anyag az arcbőrödre nézve, mint a parabénet, illatanyagok.....


Egy kozmetikus :)

2012. márc. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)))))
2012. márc. 20. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!