Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nst-n ha fájásom van akkor a...

Nst-n ha fájásom van akkor a baba szívhangja merre leng ki? 37+3 hkm

Figyelt kérdés
Voltak keményedéseim, jóslóim, de a szívhangja nem lenget ki, persze meg se moccant a babám. Ezért elküldtek uh-ra. Flow az jó, 2 érettségű lepény. 2 naponta kell majd járnom nst-re. Doki szerint hamarabb meglesz. Ez befolyásolja a szülés időpontját szerintetek is?

2012. márc. 20. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia,az én babámnak olyankor sokkal gyorsabban vert a szíve,azt hogy befolyásolja e nálad a szülés időpontját azt nem tudom.
2012. márc. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A méhösszehúzódásoknál babám szívverése gyorsabb lett.

Nekem a 36. héttől volt sok összehúzódásom, túl sok. A doki meg is ijesztett, hogy hamarabb fog jönni a baba. Aztán a 41. héten szültem.

Nem tudom nálad, hogy lesz, ezt szerintem még egy doki sem képes megjósolni. :)

Nem tudom amúgy miért nem vert gyorsabban a babád szíve olyankor, lehet még nem voltak erősek az összehúzódásaid.

2012. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!