Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetnék ez ellen, állandó...

Mit tehetnék ez ellen, állandóan a csokit kívánom sok sóval?

Figyelt kérdés
Már attól félek, hogy mindenki hülyének néz, mert mindenhol ezt eszem és ezt kérek. Állandóan azt kívánom, hogy csokit egyek és az önmagába még nem elég, mert muszáj vagyok jól meg is sózni. Mit tehetnék hogy ez megváltozzon? Kb. 1 hete tart ez az állapot nálam, és mindig ezt eszem, mást nem kívánok, csak ezt és ilyen formában! Nem is eszek semmi mást, csakis a csokit sósan! Ez a reggelim, ebédem és vacsorám is. Nálatok is van ilyen?
2012. márc. 20. 19:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Volt, hogy hülyeséget kívántam, és néha meg is ettem, pl. pudingot retekkel. :)

De nem ez volt a reggelim, ebédem és vacsorám, mert közben odafigyeltem arra, hogy azért vitaminokat is vigyek eleget a szervezetembe.

2012. márc. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Zsizsik666 válasza:
Ja. Én a cigit kivántam. Gondolhatod akkor. A tied még mindig jobb.
2012. márc. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Hát, ez jó! :D Ne haragudj, de elképzeltem, ahogy megsózod a csokit! :D


Nyugi, majd elmúlik, nem fogsz 9 hónapig csokin élni! :) Én a retekkel vagyok így, állandóan retket ennék, mindenhez!! Múltkor a narancsot ettem sózott retekkel. :)

2012. márc. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen, állandóan ez van. Az mindegy hogy milyen csoki, de mindig meg kell sóznom, mert ha nem sóznám meg kihánynám! Só se megy önmagába, a csokihoz kell hozzáadnom, és ez így ízlik együtt.
2012. márc. 20. 19:45
 5/17 anonim ***** válasza:
Én lekváros kenyeret ettem felvágottal 1 hétig, de volt, hogy húslevest uborkával.
2012. márc. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És meddig fog ez tartani, mert már ez nekem nagyon kínos, hogy mások is hülyének néznek emiatt.
2012. márc. 20. 19:49
 7/17 anonim ***** válasza:
De ugye azért azt tudod,hogy a sok só nem használ??
2012. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Gondolom, hogy nem lehet jó a sok só, de én ezt kívánom a csokival egyszerre és mást nem bírok enni egyáltalán!
2012. márc. 20. 19:51
 9/17 anonim ***** válasza:
Én mindig csípőset kívántam enni, de olyan csípősre csináltam mindent, hogy még a férjem se bírta, én meg faltam ezerrel. Nálam talán kb. 2-3 hétig tartott ez az állapot, aztán valahogy magától elmúlt.
2012. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
én örölt feketekávét ettem, pár hétig tartott.
2012. márc. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!