Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hatodik hétben tejeskávé...

Hatodik hétben tejeskávé színű pecsételés lehet normális?

Figyelt kérdés
Nem vérzés, de olyan világosbarna folt, kb 20 forintos nagyságú. UH-on még nem voltam, és csak a 8.héten tervezem. Volt más is így?
2012. márc. 20. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz, az lesz a legokosabb.
2012. márc. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, van esély rá h nincs gond de arra is h nem jó jel. Ne várj 8. hétig, ha esetleg gond van, adnak magzatmegtartó gyógyszert, ha viszont későn mész nem biztos h tehetnek érted valamit!szorítok!
2012. márc. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A vérzés nem normális dolog terhesség alatt. Igaza van az előzőnek. A 8. héten már lehet késő lesz, most viszont még felírhatnak pl. Duphaston-t. Általában a progeszteronnal van gond, és ez a tabi ezt segíti.

Nekem is szednem kellett a 15. hétig, pedig nem véreztem.

2012. márc. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet nincs semmi, de akkor is orvos kell megmondja mi a konkrét helyzet. Nekem a 10 héten volt ilyesmi, azonnal hívtam és mondta mit tegyek, aztán másnapra már tisztázódott az oka: vírus, magas lázzal és ilyesmi. Nem volt semmi ami a babát veszélyeztetné (lázcsillapítót kellett szednem), és nem történt semmi baj. De nem lennék nyugodt ha lett volna valami csak mert nem konzultálok orvossal...
2012. márc. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is irány a doki. Előző terhességemnél is volt ilyen pecsételés,akkor el is vetéltem 8 hetesen.

A mostani terhességemnél is volt,de most szerencsére semmi gond nincs már és ma töltöttem a 18. hetet.

Nem lehet általánosítani,hogy normális e vagy nem. Menj el dokihoz és majd legfeljebb kapsz gyógyszert.

Boldog babavárást!

2012. márc. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj el már holnap dokihoz, ne halogasd, nálam ez vetélés volt, sajnos a 12. hétben.Gyógyszert fogsz kapni, ha még nem késő.Valamint teljes ágynyugalom, semmi hajlongás, cipelés.
2012. márc. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!