Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pecsételés, ez még mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pecsételés, ez még mindig normális?

Figyelt kérdés
6hónapig szedtem Yasminelle-t de közbe hamarabb jött meg mindig mint kellett volna, rendszeresen szedtem mindig egy időben, utána kaptam Yadine-t, mert abban több az ösztrogén, de már a 3.levelet szedem, és a 2.nál is hamarabb jött meg, a 3.nál meg van pecsételő vérzésem. Tud valaki mondani valamit? Védett vagyok egyáltalán? Megyek orvoshoz is jövőhéten.
2012. jan. 17. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem, ez nem normális. Nálam is hasonló volt a helyzet, de én Yadinet szedtem csak, mert az orvos azt mondta, kövéreknek csak ezt írja fel...

Orvost cseréltem, aki leszúrt, hogy miért nem szedem időben/rendszeresen. Mondtam, hogy rendesen szedem, erre kinevetett, hogy hazudjak másnak. Ekkor úgy vágtam be magam után az ajtót, hogy majdnem kiszakadt tokostól.

Következő orvos közölte, hogy semmi gond, a gyógyszer így is hatásos, majd beáll egy idő után. Néhány hónap múlva (szerencsére) szabadságon volt, amikor vérezgetés miatt ismét nőgyógyászatra mentem. A helyettesítő orvos az uh vizsgálaton gratulált a picihez!


Ma már nagyon örülök, hogy így alakult, mert van egy fantasztikus kisfiunk. A helyettesítő orvos lett azóta a nőgyógyászom és úgy mellesleg kiderítette, hogy nem is szedhettem volna fogamzásgátlót. Az előző dokik ugyan kértek laborvizsgálatokat, csak nem nézték meg az eredményt...


Ha biztosra akarsz menni, inkább használjatok óvszert és ha az orvos nem hisz neked vagy nem foglalkozik veled, keress másikat!

2012. jan. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Használunk óvszert is, mert én sem hiszem, hogy ilyenkor is hatásos lenne. Hát nem tudom, most mit fog csinálni, felír egy harmadik gyógyszert?

2012. jan. 17. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!