Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért idegesítenek folyton ezzel?

Miért idegesítenek folyton ezzel?

Figyelt kérdés
36. hetet kezdem holnap. Mindenki azt mondja hogy alig van hasam, meg hogy jobban kellene hogy látszódjon rajtam a terhesség mivel alacsony meg vékony is vagyok, meg a csípőm sem túl széles. Mondjuk azt én is látom, hogy nem túl nagy. De múltkor már anyós is megjegyezte hogy olyan fura hogy ilyen pici pocakom van. Hozzáteszem a 32 hetes uh-nál minden rendben volt a kislányommal. Akkor azt mondták 1800 gramm körüli. Nincs jobb dolguk az embereknek mint ilyennel piszkálódjanak??
2012. márc. 21. 09:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tudnál képet felrakni róla? Amúgy meg örülj neki, hogy akkorra amekkora! Kisebb pocakkal könnyebb mozogni, kevésbé valószínű, hogy striás lesz a bőröd... Nekem hatalmas volt, de semmivel sem volt jobb, sőt... Ha akarnak, úgyis találnak olyan dolgot amivel piszkálhatnak! :( Mondd meg nekik, hogy te pont ekkorát akarsz, és kész. :)
2012. márc. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha a gyerek rendesen fejlődik, ne érdekeljen, hogy ki mit mond, lehet, hogy csak irigykednek, mivel nem híztál el :-)
2012. márc. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de nekem mindkét gyereknél a 36.heti ultrahangon 3160g-mot jósoltak. Mindkettő gyerek 3800g-mal született.

Elég kis súlyú lesz a kicsid.

2012. márc. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, honnan veszed te is hogy kis súlyú lesz a babám??? A 32. hét óta eltelt 4 hét. Akkor a 4D-s uh-nál azt mondta a szonográfusnő, hogy egy 32 hetesnek kb. 1800-1900 gramm között kell lennie. És hogy innentől még heti 20 dkg-ot is híznak. Egyébként ezt bírom hogy kis súlyú, én is annó 2850 grammal születtem mégsem voltam kis súlyú. Ma már csak a 4 kg feletti babák számítanak normál súlyúnak??
2012. márc. 21. 10:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm szintén kis termetű és vékony testalkatú, amikor bement szülni, megkérdezte tőle a doki, hogy hol hagyta a hasát, mert annyira kicsi volt neki :) Mégis 3 kiló 70-el született a kisfia, szóval ne hallgass a károgókra meg a piszkálódókra :)))
2012. márc. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem a 36hetes uh.-on annyit mondott a dokim hogy szépen fejlődik és már 2és fél kiló felett vagyunk!Az én hasam sem túl nagy, de nem is bánom.Gondolj bele milyen rossz annak aki hízott sokat és alig bírja vinni a nagy pocakját.Azt meg azért nézik meg, mert úristen milyen nagy a pocakja.A természet tudja a dolgát,írtad, hogy kicsi termetű vagy nem lehet 4kilós óriás babád.Hogy szülnéd meg a keskeny csípőddel?Sok féle nő van és sok féle baba.

Ne foglalkozz ezzel!A dokid nem mondta hogy le van maradva meg hetekkel sem vette vissza a szülést, nem?

Ne mérgelődj:)

2012. márc. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2012. márc. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
miért lenne kis súlyú a kérdező babája??????hagyjuk már ezt a hülyeséget.az én kislányom(első),a 32 hetes uh-on volt 1700 gramm.40. hétre született 3450 grammal.második terhességemnél 32 hetes uh-on 2000 gramm a baba.szintén kislány.még pociban van tehát nemtudom mennyivel fog születni.és érdekes de nincs akkora hasam mint az elsővel.pedig vékony vagyok.
2012. márc. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jajj ezt annyira nem tudják pontosan megmondani milyen súlyú lesz a baba, ismerek olyat is, akinél nagyon alá tippeltek, nekem meg több mint fél kilóval fölé. Ezt csak akkor tudják megmondani, ha megszületett és lemérik, szóval ezen ne idegeskedj kedves kérdező :).


Az meg, hogy kicsi a pocak vagy nagy, semmit sem jelent, genetika kérdése, hogy kinek mekkorára nő.

Ne foglalkozz a megjegyzésekkel, egyik füleden be, a másikon meg ki, bólogass hozzá, és kész, én is ezt csinálom, mert engem meg azzal piszkálnak folyton, hogy nagy a hasam. Hát ez van, nagy és kész, majd visszamegy, úgysem maradok így :).

Hozzáteszem örülj neki, hogy nem óriási a pocakod, így könnyebb, mint egy nagy görögdinnyével, ami nekem is van :).

Boldog babavárást!

2012. márc. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az emberek mindig talalnak valamit amibe belekothetnek :(

En a masodik babaval vagyok 12 hetes terhes es mar eleg nagy hasam van, engem meg ezzel talalnak meg mindig.

A tippelesre se kell sokat adni, nagyon sok ismerosomnek rosszul saccoltak.

Szerintem teljesen normal sulyu babad fog szuletni :)

Minden jot ,konnyu szulest es egezseges kisbabat kivanok Neked!:)

2012. márc. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!