Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is be vagytok parázva?...

Ti is be vagytok parázva? Második babát várom. A nagy ovis, most is beteg. Teljesen kikészülök attól, hogy ránk hoz valamit, vagy ha meglesz a baba akkor már ő is folyton beteg lesz. Annyira kivagyok készülve, hogy már aludni se tudok.30 hkm

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 17:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
én még csak az első babámat várom de nem gondolod hogy ezt egy kicsit felfújod?ne hogy félre érts mert ezzel nem meg akarlak bántani csak én úgy gondolom hogy egy kicsit túlgondolod.a nagynak muszáj oviba járnia.ha meg meglesz a pici akkor esetleg kevesebbet engeded majd közel hozzá vagy megmondod neki hogy ne a kis arcocskáját puszilja.
2012. jan. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
akkor ne vidd oviba.
2012. jan. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy felfújom-e de teljesen kész vagyok. Ja, és nem haragszom, őszinte válaszokat várok, és megoldást a problémámra. Jó lenne, ha valaki megtudna nyugtatni, vagy tanácsot adni.

Utolsó! Én is gondoltam, hogy nem viszem, de attól is félek, hogy ha sok idő kiesik, akkor kezdhetjük elölről a beszokást.

2012. jan. 31. 18:45
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok beparázva. Az első babám is náthás lett 2 hetesen, ki tudja honnan és miért. Valószínűleg pont elég volt neki, hogy novemberben született, és az apukája 1 hét után ment dolgozni és találkozott emberekkel.

Az óvoda nem szupertitkos katonai laboratórium, ahol gyilkos kórokozókat tenyésztenek, csak sok kisgyerek van fejletlen immunrendszerrel.

2012. jan. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Ne idegeskedj, nyugi.. Bizz benne hogy nem lesz gond, egyetek sok gyumolcsot, kis homeopatival is beerosithetsz! ( en occilo-t es echinacea D4-et szedek) en napi 1 grapefruit-ot is eszem, mezzel, nagyon hiszek benne :) es persze plusz C vitamint is szedek. Erositsd Te is ( Ti is) az immunrendszered, ez mind amit megtehetsz. No para ;) 23h km
2012. jan. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Papíron február 8-án jön a hugi. Kisfiam 3 és fél éves, ovis. Én ma vittem őt utoljára, a tesó születése után 6 hét oviszünetet javasolt a doktornő, addig a kicsi immunrendszere megerősödik annyira, hogy ne kapjon el minden nyavalyát. Én nem tartok attól, hogy nehéz lesz visszaszoktatni, mert a fiacskám nagyon szeret óvodába járni, attól inkább tartok, hogy az óvoda nélkülözését hogy fogja elviselni.


Gondolom szedtek vitamint, esztek gyümölcsöt. Ha ezek mellett sokat beteg a gyerkőc, esetleg gondolkodj el egy vitaminváltáson!

2012. jan. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ne idegesítsd magad nagyon. Az első év ilyen, hozzák-viszik a bacikat, a szervezetüknek meg kell erősödni. Talán mire megszületik a kicsi, addigra jobb idő lesz, többet szellőztetnek az oviban, és ha vitaminokat adsz neki, ilyen vagy olyan módon, nem lehet baj.

Amúgy meg ha valaki megy hozzátok látogatóba, vagy csupán magad mész a boltba, óhatatlanul baciforrásokká váltok.

Én is ebben a cipőben járok, de mi a nyár közepére várjuk a kicsit, akkor meg nem lesz ovi:)

2012. jan. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Attól félek már pánikrohamot kapok /sose volt még/, fulladok, rosszul alszok, riadtan, levegő után kapkodva ébredek. Gondolom hogy tudat alatt ezek a dolgok nyomasztanak. Dokinál voltunk , babával minden rendbe, vérkép is jó. Egyszerűen nem tudom saját magam kontrollálni. Remélem csak a hormonok szórakoznak velem. Próbálom nyugtatni magam, de a sok nem alvás miatt már elég rendesen kivagyok merülve.
2012. jan. 31. 19:39
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ovisom (3 és fél éves), egy másfél évesem meg egy pocaklakóm. A kicsi eddig semmit nem kapott el a nagyobbtól! A titka talán az anyatej. Amíg azt kapja, nem nagyon lesz beteg.:-)

Ne parázz, csak magadnak ártasz vele!

2012. jan. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én írtam, hogy ne vidd. Egyszer itt a gyakorin valami lepkehimlőt kapott az anyuka az ovis gyerekétől és 20on hetesen elvetélt, nem fejlődött a baba, kimutathatóan a vírustól.

Nem ijesztegetni akarlak, de van peches eset is.

2012. jan. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!