Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek tényleg ilyen sok...

Szerintetek tényleg ilyen sok becsúszott terhesség van?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon naponta olvasok több olyan 16-20 év közötti lányról, aki teherbe esett és nem tudja, mi legyen... Ez reális szerintetek?
2012. márc. 21. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem védekeznek, akkor nagy eséllyel esnek teherbe.

De ha megnézed, se a fog.gátló gyógyszer, se az óvszer nem nyújt 100%-os védelmet.

2012. márc. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs 100%os védekezési módszer.Az ismerősi körömben egy ilyen esetet sem tudok,csak olyat hogy lazán védekeztek és lesz ahogy lesz ha jön a gyerek nem gond.
2012. márc. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Becsúszott ez esetben két dolog:


1) Olyan hölgyek, akik valamilyen fogamzásgátló mellett lettek terhesek.


2) Olyan hölgyek, akiket nem hogy felvilágosítani, de még egy árva óvszerrel sem láttak el a szakértők vagy a szülők otthon.


Nem azt mondom, hogy egy 10 éven alatti gyermeket kell felvilágosítani a méhecskékről is a virágokról, hanem azt, hogy igenis venni kéne a fáradtságot, akár a szülőknek, akár az iskoláknak, hogy a tizenévesen szembesüljenek azzal, amit csinálnak. Nem csak élvezni kell azokat a perceket!


Sajnálatos módon a védekezésre nem fektetnek nagy súlyt Magyarországon. Eddig "könnyebb" volt azt mondani, hogy "Elcsattogok abortuszra!"...


Amikor középiskolába jártam volt egy osztálytársnőm, aki 15 évesen terhes lett. Természetesen abortuszon esett át. Ma már felnőtt gyermeke lenne, "leányanya" fejjel.


Emlékszem még, hogy végzős diákok voltunk, amikor bezavartak minket a védekezésről szóló előadásra.

Kérdem én, miért egy 18 éves majdnem "felnőtt" embernek kell ezt végighallgatnia?

Miért nem a 14 éves gyerekeket ültetik le?


És igen, sok gyerek inkább házit írhatna az orrba-szájba "szeretkezés" helyett. Ha meg volt annyira ügyes, hogy bekapta a legyet, akkor legalább tudhatná, hogy létezik az eseményutáni tabletta + kórház...

2012. márc. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem sincs.Titkon az egyik fél igenis AKARJA a gyermeket! Aztán később meggondolja magát és rájön, hogy hibát követett el,nem biztos magába,nem lesz miből megélnéiük és akkor mondják, hogy : ááááá véletlenül becsúszott,nem jól szedtem a tabit,biztos szétszakadt az óvszer-pedig valójában nem is védekeztek és simán engedte, hogy a párja beléélvezzen....
2012. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért látjuk soknak, mert koncentrálódik ebben a témakörben. Ha onkológiára mész, akkor meg azon csodálkoznánk, hogy ennyi a rákos beteg? (tudom, bocsánat, hülye példa volt, csak érzékeltetni akartam)
2012. márc. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem nevezném becsúszott terhességnek, amikor vki nem védekezik rendesen vagy egyáltalán nem, márpedig ebben a korosztályban inkább erről van szó, nem pedig arról, hogy kiszakadt az óvszer, nem hatott a tabletta stb. Mármint vagy túl lazán veszik a dolgot (hátha nem történik meg), vagy nem tudnak a védekezésről semmit (az egy dolog, hogy csinálják és tudnak róla pár dolgot, de korántsem mindent... nem lennének itt olyan kérdések akkor, ha teljesen fel lennének készülve, hogy ha lenyeli a spermát, terhes lehet-e meg hogy a pasija azt mondta, nem lehet terhes, ha terpeszállásban csinálják stb.), vagy korántsem eleget. Vagy csak egyes formákat ismernek, és az "nem szimpatikus" nekik... csomó ember csak az óvszert ismeri, pasi kijelenti, hogy ő nem fogja óvszerrel csinálni, mert úgy neki szar, a lány meg bele sem gondolna abba, hogy van tabletta stb...
2012. márc. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Néha már komolyan félek lefeküdni a párommal, pedig védekezünk :-)))

Nem a terpeszállásban csináljuk módszerrel, bár talán azt is ki fogjuk próbálni - majd ha gyereket akarunk :-)

2012. márc. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok, a válasz lemaradt: mert nincs a családjukban senki, akivel ezt meg tudnák beszélni, így itt teszik fel a kérdést. Ahol persze sok ilyen van, és a legtöbb vagy védekezett (valahogy) vagy a "csak most az egyszer, kiveszem időben" h.lyeségnek dőlt be.
2012. márc. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok kislány tényleg bedől annak a módszernek ( ha egyáltalán lehet annak nevezni), hogy a fiú időben kihúzza. Igen ám, de ahhoz, hogy ez normálisan meg is történjen a férfinek ismernie kell a saját testét, minden rezdülését. A nemi életbe éppen belecsöppenő fiúcskák kétlem, hogy mind meg tudják ezt csinálni.


Mi 6 évig éltük így a szexuális életünket és soha nem estem teherbe. Aztán eljött a gyermekvállalás ideje. Nagyon féltem hiszen a nőgyógyászom azt mondta ha eddig a 6 év alatt így nem estem teherbe akkor szerinte nem is fogok élesben sem. Elsőre sikerült a kisfiam.

Na persze csak azok cselekedjenek így akiknél nem baj ha becsúszik a baba. 16-20 évesek nagyon nem ez a kategória.

2012. márc. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Sziasztok:). Én azon szoktam nevetni hogy mennyi ember esik fogamzásgátló mellett teherbe.:) Azt mondta a nőgyogyászom hogy ennyi véletlen terhesség mellett nem 90%os lenne a gyogyszer hanem 60-70 :D És amin meg már dőltem a röhögéstől hogy főleg 30 év fölött lehet teherbe esni gyógyszer mellett :D valahogy sokkal rosszabb a hibaszázaléka :D.... Persze ezt cinikusan mondta de gondoljatok csak bele :)
2012. márc. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!