Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma sajnos elveteltem es 2...

Ma sajnos elveteltem es 2 "eltuntetes"kozott valaszthatok, kaparas vagy vakumos. Valaki leirna nekem h melyiket valasszam, felek tole naon. Melyik a biztonsagos?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Először is részvétem a baba miatt :(

Én úgy tudom, hogy a vákuumos technika a biztonságosabb, kevesebb sérülést okoz a méhfalon, én azt választanám. Nekem is vákuumot használtak, amikor missed ab-om volt. Szerintem nincs okod félni tőle, ezen muszáj túllenni az egészséged érdekében.

2012. márc. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

vakum.nekem is volt 15evesen sajnos.azota eltelt 10ev es a masodik babamat varom problemamentes terhesseggel.ha valaszthatsz mindenkepp vakum!!!!

Nem serthetnek meg,csak kiszivjak mint a porszivoval.

2012. márc. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
koszonom a gyors valaszt,milyen erzes volt erezted a babat vagy lattad,vagy altatva voltal?a szulestol nem feltem pedig fajdalomcsillapitas nelkul csinaltam es NAGYON fajt,de ettol felek,megremit a ver is ami most tavozik belolem
2012. márc. 21. 23:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a 10. hétben voltam, altatásban végezték el. Nem láttam a babát, szerintem jobb is volt így nekem.
2012. márc. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány hetes terhes vagy/voltál?
2012. márc. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom ami veled történt:(
2012. márc. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
10 hetes
2012. márc. 22. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!