Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Okozhat vetélést, ha szorongó,...

Okozhat vetélést, ha szorongó, melankólikus személyiségtípus vagyok?

Figyelt kérdés

Sokszor aggódom, rágódom dolgokon, erősen pánikbeteg is voltam. Néha még rámjön a szorongás, de talán már nem olyan erősen, mert relaxálni szoktam, és mondogatom magamban, hogy egészséges babám lesz, és nem lesz semmi baj. Az egész félelmem, és ez a stresszhelyzet abból indul ki, hogy szívritmuszavart szoktam érezni, évente csináltatok EKG-t is, de eddig még mindig rendben volt szerencsére.

Szóval elvetélhetek attól, ha mindig van bennem egy kis szorongás, félelem, feszültség? Vagy mi lehet a babával, ha sokszor nem jól érzi magát miattam? Pedig annyira szeretném, hogy jól érezze magát ott benn, és igyekszem, hogy így legyen. Vagy nyugtalan, sírós, stresszes gyerek lesz ő is ezáltal?


2007. aug. 6. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyjából már látod, hogy mit kellene tenned. Ha felismerted, hogy miaz ami nem jó, tudod, hogy min változtass. Pl.:

Keress környezetedben olyan embereket, akikkel megbeszélhetitek gondjaitokat. Járj el közösségbe, ismerkedj. Pihenéshez keress nyugtató zenét, olvass vidám tipusú könyveket.

Ha valami bánt, ne rágódj magadban, hanem minél hamarabb beszéld ki magadból. Erre nagyon jó egy bizalmas barátnő és a férj. Csak úgy tudsz változtatni, ha igazán akarod.

2007. aug. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A sok stressz igen, okozhat vetélést.
2007. aug. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tanácsolom NYUGI. Ha szoktál relaxálni képzelj a szívcsakrádba rózsaszín színt, hogy árad befelé. A babád egészséges lesz, (minden anyuka valahol ezen aggódik). Erős vagy és a baba még erősebbé tesz. Ráadásul ez nem az jelenti, hogy a babád hisztis lesz. Minden gyermeknek saját egyénisége van!Azért választott Téged ez a pici lélek, mert Te tudod neki megadni azt amire az életben szüksége lesz.

Elárulom , hogy minden anyuka izgul a gyermekéért és ez teljesen normális állapot. Ráadásul, ha megszületik a pici csak Rá fogsz koncentálni és nem érsz rá magaddal foglalkozni. Jó, hogy relaxálsz! ÍGY TOVÁBB.

2007. aug. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!