Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Személyiségtípus szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Személyiségtípus szerint kerülendő lenne a mi kapcsolatunk. Belevágnátok?

Figyelt kérdés

Nem a 4-féle személyiségtípus szerint (kolerikus, melankólikus, stb), hanem a 16-féle szerint. Ez nagyon pontosan leírja az embereket (érdemes megcsinálni amúgy), és ott a mi két típusunk kerülendő.


Ti belevágnátok?


Nem, nem csak ez tart vissza, tehát nem ennek az "engedélye" kell nekem, csak érdeklődöm.


Itt van a teszt, ha érdekel valakit:

[link]


A párotokkal nektek mit hoz ki? (nem betűt, hanem javaslatot, hogy legjobb párosítás, még működhető párkapcsolat, vagy kerülendő típusok egy párkapcsolatban)


2011. aug. 29. 00:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
egy teszt mondja meg jársz-e vele vagy sem? ahhoz ott a WoW
2011. aug. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Walk With Me ***** válasza:
100%
Nem csak 16 féle ember van, tehát az ilyen tesztek párkapcsolati szemszögből teljesen lényegtelenek. Ha jól kijöttök és szeretitek egymást, akkor hajrá.
2011. aug. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem baj hogyha az ellentéte az embernek a párja, legalább kiegészíti és tanulhatnak egymástól. De az, hogy ilyen miatt azon gondolkozol, hogy nem kéne belevágni nem túl biztató.


Töltsétek ki együtt és beszéljétek meg ami eltér nálatok.

2011. aug. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg kitöltöttem én is a különböző kérdéseseket és mindahányszor más jött ki. Csak az IN a biztos. Meg hangulatfüggő. Töltsétek ki szar hangulatotokban és jókedvetekben, meglátjátok milyen különbség lesz!
2011. aug. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 kicker ***** válasza:
100%
Ezzel csak annyi baj van hogy sok okos ember és összeült majd kitalált egy olyan valamit amivel mondjuk úgy hogy jó indulattal is de nem kielégítően adnak választ vagy tanácsot. Erre és hasonló más kérdésre tömegesen azért készítenek ilyet hogy az embereket megpróbálják fegyelmezni és az első lépés az önálló értékelésben,tesztben.Nagy problémának tartom komolyan venni ezeket,ha minden ilyen egyszerű lenne nagyon sok probléma már rég nem lenne vagy minimalizálódna.Másrészt időelütésnek vagy szórakoztatásnak kivalló.
2011. aug. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

mint írtam is, nem emiatt nem vágnék bele (FYI: még heverek egy előző kapcsolatot), csak érdekel, hogy más hogyan van vele. :)


köszönöm amúgy az eddigi kommenteket, szívesen fogadok még.

2011. aug. 29. 00:29
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
:D én csak annyit mondok, nekem van hogy a tesztkérdések felére akár 3 válasz is szimpi, és a véletlen műve, hogy melyikre kattintok. amúgy gondolom, nem egy tesztből kellene, és nem abból ismered a barátodat :D tehát abból döntsd el hogy összeilletek e, ahogy megy vele az élet...
2011. aug. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A teszt alapján én egy "felügyelő" vagyok:).

A jellemzés viszont kb csak 50-60%-ban volt helytálló.

A "típusomból" adódik,hogy a bnőm/bnőim alkalmazkodtak hozzám és nem volt ebből különösebb konfliktus soha.

Valószínűleg a párválasztásomban is bejátszik,hogy jobban szeretem az irányíthatóbb embereket.

2011. aug. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. INFJ jött ki, és totál igaz rám minden, amit írt, még azt is eltalálta, milyen foglalkozást űznék szívesen. A párom talán megcsinálja holnap, de őszintén szólva nem számít az eredmény, mivel 4 éve tökéletesen működik a kapcsolatunk, nagyon szerelmesek vagyunk, és úgy hiszem, ez az egyetlen, ami igazán számít egy kapcsolatban.

Ahogy más is írta, a teszteredmény függhet a kedvedtől és semmiképp nem alkalmas arra, hogy ez alapján ítélj meg egy embert és dönts a vele való kapcsolatról. Csak az számít, szeretitek- e egymást, semmi más.

20/L

2011. aug. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ENFP vagyok, és kb 90%-ban eltalálta, szóval lehet benne valami:)) de egyébként ne ez lebegjen a szemed előtt, régebben engem a horoszkópos dolgokkal kergettek ki a világból, hogy nem vagyunk összeillők, hát a végén annyira nagy szakadék lett köztünk - emiatt is, hogy nem is lettünk azok, szóval vigyázz ezzel azért, hogy ki kihez meg akármi;)
2011. aug. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!