Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melankolikus személyiség...

Melankolikus személyiség vagyok. Hogyan érhetném el, hogy ragyogjak az életörömtől?

Figyelt kérdés
Alapból már úgy nézek ki, olyan az arcom, hogy süt rólam a búskomorság, akkor is ha vidám vagyok. Én szeretném így magam, ha lennének barátaim, de mivel nincsennek, így szeretnék rajta változtatni. Próbáltam már, de általában gyorsan abbahagytam, mert képtelen voltam máshogy viselkedni, mint ahogy valójában viselkedtem volna. Persze az is én lennék ha megváltoznék..mit tudtok javasolni?
2011. szept. 7. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, semmi értelme magadra erőszakolnod egy ilyen éles váltást. Biztosan van, aki elfogad így is, aki meg nem, azzal ne foglalkozz.
2011. szept. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, így lenne a legjobb :D...de nincs senki..eddig legalábbis. És már lassan 22 éves leszek.
2011. szept. 7. 16:26
 3/4 anonim ***** válasza:

"Hát igen, így lenne a legjobb :D"


Bizony lehet jó így is. Megértelek. Én is hasonló vagyok, gyakorlatilag egy barátom sincsen, sőt párkapcsolatom sem volt soha. Viszont inkább az előnyeit nézem ennek, mint például a kötetlen szabadidő-beosztás, nagyobb fokú szabadság stb. Bár én kimondottan szeretek is egyedül lenne, és csak úgy pihenni, zenét hallgatni, olvasgatni meg ilyesmi.

2011. szept. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30%
Tetrahidrokannabinol
2011. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!