Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas vérnyomással és bokavize...

Magas vérnyomással és bokavizesedéssel fektettek be valakit kórházba a 30. hét körűl?

Figyelt kérdés
Terhességem eleje óta hypertóniás vagyok.Dopegyttel normatizált.Az utóbbi napokban elkezdett vizesedni a bokám ami este a legdurvább.Csütörtökre van időpontom nem tudom hogy ráérek addig megmutatni dokinak vagy irány a kórház.
2012. márc. 22. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, 20.héttől volt magas a vérnyomásom, eszükbe se jutott befektetni , 4x2 dopegyt és 3x1 cordaflex volt a napi adagom, így tudtuk 140-150 körül tartani a vérnyomásom. viszont a harmincadik héttől nem kellett a sima terhesgondozásra járnom, hanem heti kétszer a terhesambulanciára, ahol mindig nézték a vizeletet nincs -e benne fehérje, és mérték a vérnyomást és nst-csináltak..szóval harmincadik héttől ez volt..majd a 38.hét elején mondták, ha tovább emelkedne a vérnyomásom 160 lenne akkor azonnal induljunk be a szülészetre, így is lett, öt napra rá egy este felment 170-re meg is indították a szülést mivel nem tudták ott sem levinni a vérnyomásom, fehérje viszont akkor sem volt a vizeletembe. Első gyereknél viszont kétszázas vérnyomás és fehérje is volt , ott is indított szülés volt..Figyi nem tudom mennyi a vérnyomásod, ha magasabb mint 140 akkor viszont keresd fel a dokid, kórházat vagy védőnőt, hogy nézzenek fehérjét a vizeletedbe mert ez nem játék.
2012. márc. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 36dik héten ment fel a vérnyomásom,de befektetek és folyamatosan figyelték a vizeletet,de fehérje nekem sem volt,de így is 38 héten indították a szülést,én napi 20 db gyógyszert szedtem,négy fajtát,de így is 150/95 alá nem ment a vérnyomásom.6 hónapja szültem még most is 2 DOPEGITET SZEDEK.
2012. márc. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen. Inkább nézesd meg, és majd eldönti a doki. Én jelenleg is kórházban vagyok -én más miatt-, de nem tudom hány szobatársam volt már hasonló miatt kórházban. Itt állandóan megfigyelik őket, volt akit hazaengedtek, egy anyuka megszült a 29. héten emiatt, és van aki még bent van.

Mennyi a vérnyomásod egyébként? (Itt 140-el is fekszenek+ vizesedés)

2012. márc. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Azért nem írtam eddig mert befektettek engem is de most már itthol vagyok szerencsére.Viszont ha megint felugrik akkor mehetek vissza megint.
2012. márc. 29. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!