Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit kényes kérdés! Szurkált...

Kicsit kényes kérdés! Szurkált a hasam miközben?

Figyelt kérdés

Már 3 napja székrekedésem van!

Tegnap este rám jött és mikor leültem, erőlködés közben annyira szurkált az egész méhem,a petefészkem,szóval ott lent,még a hüvelyem is!

Ez lehet hogy a kezdődő terhesség miatt volt?

Ma szédültem,rám tör a melegség és sűrű krémes a folyásom!

Holnapra nem várom!

Esetleg volt így valakinek?Ennyire még sosem szurkált a hasam,sőt általában mensi 2. napján szoktam görcsölni is!


2012. márc. 22. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nálam ezek elő szoktak néha fordulni, de én még nem voltam és nem is vagyok terhes.
2012. márc. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én még nem voltam terhes így nem tudom, hogy pontosan mik az előjelei, de a "sűrű krémes folyás" (ha esetleg még sárgás is az szerintem biztos nem jelent jót) aggasztóan hangzik. Bár sok minden lehet az oka a görcsölésnek is, de ha nem múlna, esetleg egyre rosszabb lenne a helyzet és nem terhességről van szó, szerintem menny el orvoshoz.
2012. márc. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!