Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb. 6 hetes terhes vagyok....

Kb. 6 hetes terhes vagyok. Normális, hogy egyátalán nem vagyok rosszul?

Figyelt kérdés
Még nem voltam dokinál, hányingerem sincs reggelente, csak a mellem feszül egy nagyon picit.
2007. aug. 6. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj én se voltam rosszul egyszer se, csak úgyanúgy mint neked, mellfeszülés. De az nagyon, nem tudok hason aludni még mindig! (Most 8 hetes vagyok)

Amúgy staisztikai adatok szerint kb az emebrek felének van hányingere.

Örülj, hogy a szerencsésebbek közé tartozol!

Sok boldogságot a babához!

2007. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinel fordul elo a hanyinger,nekem csak a cigit kellett abbahagyni halistennek,mert meg a szagat sem birtam elviselni.
2007. aug. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés vagy. De nem biztos hogy így marad, nekem a 8. héttől kezdődtek a panaszaim. Ált. ha nincs semmi panaszod, ami teljesen normális, fiúra nagyobb az esély. Sok sikert a picihez!
2007. aug. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok! nem voltál még dokinál? ideje lenne elmenned.a melled mástól is feszülhet, mint terhességtől. 7 hétig nekem sem volt bajom, aztán reggelente hányinger kb.3 hétig. azóta semmi. én is szerencsés vagyok, örülj neki ha jól viseli a szervezeted.
2007. aug. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Szia ez teljesen normális hogy nincs hányingered,nekem se volt pedig már 36 hetes terhes vagyok,mellfeszűlésem viszont szinte az egész terhességemet végig kiséri,de elviselhető.Addig örülj amig nem érzed magad rosszúl,és az egy hülyeség hogy ha nem vagy rosszúl akkor fiad lesz,nekem is lányom lesz!Ez alapján nem lehet itélkezni,sok sikert a baba váráshoz!
2007. aug. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!