Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség eleje mennyire...

Terhesség eleje mennyire befolyásolja hogy hogyan teljesítek az érettségin?

Figyelt kérdés

9-10hetes lennék az érettségin, és az előtte való vizsgáimon is mennyire függ össze a kettő? Tünetek lesznek? Vagy fájdalom vagy akármi?

Zárójelbe megjegyzem hogy nem 18 éves vagyok és most szeretnénk babát.

Köszi!:)


2012. márc. 22. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha még nincs úton a baba, én kicsit módosítanám a menetrendet. A terhesség első 3-4 hónapjában a nők nagy része folyamatos fáradtságtól szenved, gyakorlatilag már kora délután majd leragad a szeme. Ez a tanulásnak nem biztos, hogy túl jót tesz. Ha tudjátok, inkább úgy időzítsetek, hogy ez az időszak ne essen egybe a tanulós időszakkal.
2012. márc. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mellfeszülés, émelygés, hányinger, hányás, álmosság, fáradékonyság, egyes ételek kívánata, undora! Ezek vannak amik a termesség azon szakaszában észrevehetők!

25 hkm

2012. márc. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Terhesség* Bocsi
2012. márc. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyrészt ha dolgoztok a babán, akkor ugye nem lesz időd tanulni :-)))


Fáradtság, émelygés, hányás, aluszékonyság.

2012. márc. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem hánytam, de a szemem majd leragadt egész nap. És a stressz sem tesz jót a babának. Nehogy begörcsöljön a hasad az izgulástól.
2012. márc. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én nem voltam álmos,fáradt az elején,de viszont nagyon rosszul voltam már a mensi kimaradáskor is.Hányás,hányinger,szédülés,sokszor majdnem elájultam ez a 15.ik hétig tartott.
2012. márc. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 18 évesen nem kapkodnám el a te helyedbe.


4 gyerkőc anyukája

2012. márc. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem esténként voltak kis émelygéseim és összesen kétszer hánytam, néha reggel voltam picit rosszul. Napközben abszolút semmi bajom nem volt,nem voltam fáradt, dolgoztam. Ettem, ittam mindent, szagok sem zavartak. Én "jól" viseltem, de pl. kolléganőm nagyon szarul volt, sokszor hányt, alig tudott enni, a kávé szagától rosszul volt, fáradt volt... Szóval mindenkinél más. Ha még nem vársz babát, én a helyedben a vizsga utánra "halasztanám a projektet. :) Ki tudja, hogy leszel. Fáradtan nem fogsz tudni úgy készülni és ha hányós leszel, nehogy ki kelljen rohannod a vizsgáról. :)
2012. márc. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves 7. olvasd el mégegyszer a kérdés alatti magyarázatomat!:)

2012. márc. 23. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!