Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiú vagy lány? Akik ovutesztet...

Fiú vagy lány? Akik ovutesztet használtak és épp a peteérés napján estek teherbe milyen neműá gyermekük született?

Figyelt kérdés
Abnőim mind fiút szültek... tényleg igaz h a pé napján fiú fogan, míg előtte 2-3 nappal kislány?
2012. márc. 22. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Kisfiú :) De szerintem ezt nem lehet így kijelenteni, inkább arról van szó hogy a pé napján és előtte 1 nappal a fiú az esélyesebb.
2012. márc. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyik lányunknál pénapján voltunk együtt reggel!A második (mégbentlévő,de állítólag kislány) gyerkőcünknél pé előtti nap és mégis lány!


Mi is fiúra gyúrtunk,de szerintem az én hüvelyflórám tehet a csajokról! :)

2012. márc. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi peteérés napján voltunk együtt és kisfiú lesz, a kislányomnál peteérés előtt két nappal voltunk együtt.Mindig pontos volt a menstruációm, úgyhogy elvileg pontosan is volt peteérésem.Elvileg nekünk ez bevált.

Bocsi most olvasom, én nem használtam ovu tesztet csak magamat figyeltem.... :)

2012. márc. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ovuteszttel pé napján mindkettő kislány. Nálam nem jött be, pedig másodikra jó lett volna egy fiú.
2012. márc. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elsönel ovu napjan kislany,a masodik babanal ovu elött több nappal ugy nez ki kisfiu :)))! Szoval naluk egyaltalan nem jött be ez az elmelet!
2012. márc. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

eredmény: kislány lesz most is! :)))))

pé napján.. ennyit a szájhagyományról :)))

2012. ápr. 22. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!