Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz, hogy meg lehet állapitan...

Igaz, hogy meg lehet állapitani, hogy fiú vagy lány gyereked lesz, annak alapján, hogy mit kivánsz a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Nekem 5 napot késett ma csináltam tesztet... és jön a baba. :) Első amit eddig nem szerettem, most viszont igen, a sült szalonna...
2012. márc. 6. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
ez a tévhit már sokszor megdőlt. nekem két lányom van,és mindkét terhességemkor teljesen mást kívántam
2012. márc. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon sok ilyennel fogsz még találkozni: nem, nem igaz. A hasad formájáról sem lehet! :))

Gratulálok a babához! :)

30 hkm

2012. márc. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Abból, hogy mit kívánsz, leginkább azt lehet megállapítani, hogy a babának milyen vitaminra, ásványi anyagra van épp szüksége a fejlődéshez, vagyis mit vont ki a te szervezetedből, amit te a kívánóssággal pótolni akarsz.
2012. márc. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Hát én édeset kívántam a sóssal...komolyan pudingot sós retekkel. :)

Na, a lényeg, hogy nem lett kétnemű a gyerekem. :)

Szóval, nem igaz, hogy ebből lehet következtetni. Tuti recept nincs, ez csak hagyományok és babona.

2012. márc. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Először is, gratulálok! Másrészt szerintem sem lehet, nekem érdekes, hogy émelygésen kívül más bajon nem volt az első 12 héten, Anya meg folyton rosszul volt. Neki 4 lánya lett, nálunk kisfiú jön (és én is sós meg savanyú kajákat kívánok :-) )!

De olyan sokáig nem kell várnod, nekem a 12hetes UH-on már simán látták, hogy fiú :-)))) szóval ha jó az UH, pillanatok alatt kiderül.

Boldog babavárást (és az legyen a legnagyobb bajod, hogy fiú, vagy lány :-) ) !

2012. márc. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én pl. nem kívánok semmit sem különösebben. :) Kívánós sem mindenki lesz...
2012. márc. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első kettő babó nálam bejött. Mármint sós, savanyú kaják, csoki. Kisfiú mindkettő. Most félidőben vagyok. Mandarin, gyümölcs, édesség, lekváros kenyér... :) mégis van neki is kukaca. :)
2012. márc. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elsőnél édeset kívántam, kisfiú lett, másodiknál sósat kívántam, kislány lett, pedig pont fordítva mondják! :D

A hasam formájából pedig mindkettőnél kisfiúra tippeltek, úgyhogy nem hiszek ezekben! :)

2012. nov. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!