Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik kórházba szül, akinek...

Melyik kórházba szül, akinek nincs fogadott orvosa? Ahova tartozik vagy az éppen ügyeletesben?

Figyelt kérdés
Ez csak most jutott eszembe, eddig azt gondoltam, hogy ott ahova tartozom, de mondjuk, ha mentőt hívsz (másért), akkor az hétvégén az ügyeletesbe visz, nem?
2012. márc. 22. 23:04
 1/7 Picur84 válasza:
Tudtommal oda ahová tartozol!Hétvégén is!Legalábbis Miskolcon így van!
2012. márc. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahova körzetileg tartozol!
2012. márc. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahová tartozol körzetileg. De ha pl amikor megindul a szülés és 250 km-re vagy a lakóhelyedtől, akkor a legközelebbi kórházba visznek.
2012. márc. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, Miskolctól már idegbajt kapok. Nekem azért kellett orvost fogadni, hogy az Erzsébetben szülhessek és ne a megyeiben. Mert hiába van szabad kórházválasztás. Engem fogadott orvos nélkül még sem engedtek volna az Erzsébetben szülni.
2012. márc. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A körzetiben kell szülni... :)


Utolsó: szerintem teljesen normális dolog, ha nincs orvosod ott szülsz ahova tartozol! De a Megyeiben én ha muszáj lenne sem szülnék. Szerencse, hogy a Semmelweis-hez tartozok, és ott dolgozik az orvosom is. Megkérdezhetem kit fogadtál meg? :)

2012. márc. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor megnyugodtam!
2012. márc. 23. 09:47
 7/7 anonim ***** válasza:
58%

Lehet most normális, de mikor én szültem, akkor mindenki azt hangoztatta, hogy "Szabad kórházválasztás van. Ott szülök ahol akarok. Nem orvost kell választani, hanem kórházat." stb

Ehhez képest... De ha nem így van/volt akkor miért mondta nekem ezt mindenki?

Én Szemán doktor úrnál szültem, és szeretnék is majd, de félek ettől a "Senki ne fogadhasson orvost" kampánytól, ami mostanában folyik. Ha tényleg nem fogadhatok majd dokit, akkor viszont a megyeibe kell mennem, én meg oda soha. Akkor inkább elköltözök.

Bocsi az offért.

2012. márc. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!