Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szolnoki kismamák/anyukák! Ti...

Szolnoki kismamák/anyukák! Ti mennyi pénzt adtatok a Hetényi korházban a fogadott orvosotoknak és a szülésznőnek? (természetesen ha volt nektek).

Figyelt kérdés
Ha valaki ismeri Tóth Zoltán szülész-nőgyógyász, akkor konkrét példa is érdekelne. Előre is köszönöm.
2012. febr. 29. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Írok privit, nála szültem.
2012. febr. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, bár nem Tóth Zoltán az orvosom...
2012. febr. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én Erdődinél szültem, 40et adtam neki. Szülésznőm nem volt.
2012. márc. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Szenvedtél valamiben hiányt vagy éreztél hátrányt hogy nem volt szülésznőd?

Még egy kérdés.

Amikor úgy érezted hogy hamarosan szülsz, szóltál a dokidnak, vagy bementél a korházba és ott irányítottak téged, és ők szóltak a dokidnak? Ha van kedved leírnád nekem, hogy mi a folyamata onnantól hogy otthon érzed hogy ezek már szülési fájdalmak lesznek?

Előre is köszönöm!

2012. márc. 1. 10:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem éreztem hátrányt, hogy nem volt szülésznőm. Egyébként pont az a szülésznő volt bent, akit anyukám már régóta ismer, meg én is, pár utcára lakik tőlünk. :)

Én császárral szültem. (téraránytalanság)

Péntek reggel mentem nstre(pont a kiírt napon)aztán mondta a dokim, hogy megnézni a méhszájamat. 2 újjnyira voltam kinyílva. Mondta, hogy akkor irány a szülőszoba, aztán a műtő.

Egyébként még terhesség alatt megkérdeztem, hogy ha megindul a szülés akkor hogy lesz. Azt mondta, hogy majd a kórházból telefonálnak neki és akkor jön.

2012. márc. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
.
2012. márc. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tavaly júliusban született a lányom sürgősségi császárral. Úri-Szabó doktor úr volt a fogadott orvosunk. Hozzá jártunk végig a kórházba. Sosem kért pénzt, nem csábítgatott a magánrendelésére. Amikor beértünk a kórházba egyből intézett mindent. Legtöbb idő, amit ott töltöttem vizsgálatokon kb. 5-10 perc volt.

27. hetes terhesen, mikor beindult a szülés szó nélkül bejött hajnalban, akkor szóltak csak neki, pedig este 8-kor mentünk be a fájásokkal. Megvizsgált, kiadta az utasításokat és közölte, hogy reggel fél 7-re itt van. Ha minden rendben lesz, akkor haza is mehetek.

Úgy is volt. 6:30kor megjelent az őrzőbe, megvizsgált. Igaz, 3 napot még bent kellett maradnom, de mindennap bejött hozzám.

40+5 napra vittek uh-ból a műtőbe kora reggel. Nem is találkoztam még a doktor úrral, de az előkészületek alatt nem is tudtam arra koncentrálni, hogy vajon szóltak-e neki.

9:45-kor, amikor a műtőbe toltak át már ott volt beöltözve. 10:18-kor megszületett a lányom. Később kiderült, hogy 40 perc volt csak az, hogy a vizsgálatok eredményei alapján engedélyt kapjon a császárra a kórháztól. [Tiszta vicc]

Miután lekerültem a 6.-ra 3× jött be hozzám/hozzánk az nap. Nem csak engem, de a lányomat is figyelemmel kísérte. Megnézte a kartonját, stb. Péntek reggel született a lányom, de 7végén is bejött hozzám. Közölte, hogyha bármi lenne, akkor nyugodtan telefonáljak még éjszaka is.

Kedd reggel vette ki a varratokat és meg is íratta a zárópapíromat. Ott volt a csecsemős vizitnél is, onnan is megkaptuk a zárópapírokat.

6 hetes kontrollra egyből adott időpontot, most megyek majd nem sokára megint vissza vizsgálatra.


Nagyon megvoltam vele elégedve, nagyon figyelmes volt és segítőkész.

100ezret kapott, egy szivart és egy 50ezer forintos wiskey-t.


Nekem mindent megért a doktor úr! Nem sokára költözünk haza (Pest), de tervezzük a második babát másfél - két éven belül. Felfogom keresni és hajlandó vagyok többet is fizetni, csak hogy a második szülésemet is ő csinálja és kísérje végig.


Egyébként, ha természetes úton szültem volna, nem kértem volna szülésznőt. Ezáltal a kötelezően megjelenő szülésznő egy forintot sem kapott volna!

2012. márc. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!