Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalatok méhnyak problémá...

Tapasztalatok méhnyak problémával?

Figyelt kérdés

tegnap voltam a dokimnál és megállapította hogy megvan rövidülve a méhnyak.a méhszáj teljesen zárt.

az érték pedig c1,5000


azt mondta nem vészes de sokat feküdjek.csak kicsit nehéz mert segítségem nincs és ugye amit meg kell csinálni azt muszáj.és van egy 3 éves kislányom is!

ma is hogy felkeltünk megcsináltam a reggelit,elmosogattam meg ágynemű huzatot cseréltem,felöltöztünk.ez kb egy óra volt és azóta fekszek,pedig volna mit csinálni.


más aki hasonló problémája volt/van hogy oldotta meg a dolgot?


2012. márc. 23. 09:49
 1/8 A kérdező kommentje:
elfelejtettem 23+5 hetes vagyok
2012. márc. 23. 09:51
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ilyet még nem hallottam 5000? vagy ez most hogy?? én csak 3000-ről tudok, az pedig teljesen jó, teljesen zárt, leírnád pontosan mi van a papírodon?
2012. márc. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

az nem 5000


hanem 1,5000.azt tudom hogy az utolsó 3 szám a méhszáj és hogy az teljesen zárt.

az első szám pedig másfél.tehát másfél ujjnyira van lerövidülve a 3 ujjnyiról.

2012. márc. 23. 11:34
 4/8 anonim ***** válasza:
jajjj bocsi akkor félre olvastam :( vagyis félre értettem. Hát igen ilyenkor kell akkor sokat feküdni, bár amit meg kell csinálni azt meg kell, az a baj, amúgy hány hetes vagy?
2012. márc. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

23 hetes vagyok,habár vasárnap már a 24 hetet töltöm.

nagyon félek hogy ne szülessen meg hamarabb,legalábbis sokkal hamarabb,legalább vagy 35 hétig jó volna ha bent maradna.


de azt se akarom hogy be kelljen feküdnöm hetekre,mert nem bírnám ki a kislányom nélkül.és neki is rossz lenne nagyon mert az apja külföldön dolgozik és akkor még én se lehetnék vele.

ma elég sokat pihentem eddig,igaz nem mind fekvés volt,de legalább ültem,,vagy félig ülő félig fekvő helyzetben voltam.

2012. márc. 23. 13:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is a második terhességem. :) És nekem is megrövidült a méhnyak, de viszont ki is nyílt a külső méhszáj. Ez mind kb a 20. héttől. Ez volt az első terhességemnél is. Akkor is pihennem kellett meg magnéziumot szednem, nehogy korábban jöjjön a baba. Erre, túlhordtam és a 42. héten indították. Nincs nagy baj, ne aggódj! De azért fél vállról se vedd a dolgot! Próbálj annyit pihenni, amennyit tudsz, én is ezt teszem, persze amennyit lehet egy 2 éves mellett :D

További boldog babavárást!

2012. márc. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

kedves utolsó!

nagyon szépen köszönöm a bíztató szavakat!!!sok erőt adnak! :)

próbálok sokat pihenni,ha nem is feküdni de leülök legalább.most is odaraktam az ebédet és leültem pihenni.

azért is ijedtem meg mert 18-19 hetesen még semmi gond nem volt,aztán most meg 23 hetesen megrövidült.bő egy hónap alatt.

köszönöm szépen!

boldog baba várást neked is!!!!

2012. márc. 24. 08:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett veled?
2022. szept. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!