Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sikerült valakinek makacs...

Sikerült valakinek makacs Candida mellett kihordani a babát?

Figyelt kérdés

Nekem már hosszú ideje tart ez a betegségem,sokmindent kipróbáltam már,de nem tudok szabadulni tőle.Az elmúlt 3 hónapban szigorúan betartottam a Candida diétát és mellette természetes alapanyagú készítményeket szedtem.Márciusban kimaradt a menstruációm és a teszt szerint terhes vagyok.Ma voltam dokinál.Azt mondta,hogy a terhesség mindenképpen jó jel,mert előtte olyan szinten el volt hatalmasodva a Candida,hogy nem is eshettem volna teherbe.Le akarta venni a kenetet tenyésztésre,hogy megállapítsuk milyen mértékben van még jelen a Candida.Ahogy behelyzete a kacsát,rögtön mondta,hogy itt még nagyon is jelen van a Candida,még a kenetet sem tudta levenni,mert azt mondta,hogy a méhnyak gyulladásban van és bevérzik.Meg is mutatta a kis pálcikát,amivel a kenetet akarta levenni,hogy véres volt a vége.Azt mondta,hogy így nem biztos,hogy meg tudom tartani a babát,mert a fertőzés miatt spontán vetélés alakulhat ki.Utána még ultrahanggal is megvizsgált,de egyenlőre csak az üres petezsák látszik.A naptár szerint a 6. hétben vagyok,de egyébként is rendszertelenek a ciklusaim és lehetséges,hogy később volt peteérés.

Hétfőn kell újra ultrahang vizsgálatra mennem.

Igazából az érdekelne,hogy mennyi esélye van,hogy a Candida fertőzés és a gyulladt méhnyak mellett is ki tudnám hordani a babát?Volt már valaki hasonló helyzetben?


2012. márc. 22. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Én fordított helyzetben voltam mint most te. Én nem tudtam hogy valami fertőzésem van, semmi jele nem volt, kiderült hogy mellette gyulladásom is volt, a 23. hétig normálisan viseltem a terhességet, utána ettől az egésztől kinyílt a méhszáj és megindult a szülés, a kisfiam elvesztettem:( Viszont terhesség alatt lehet ezt kezelni!!!szerintem nincs veszve semmi ha kezelik!
2012. márc. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom,ami veled történt!Igen,azt tudom,hogy kezelni kell,terhesség alatt is.Most is kaptam rá gyógyszert,de sajnos nem igazán tudok bízni a gyógyulásban,mert már nagyon hosszú ideje kínoz ez a betegség.Én valóban mindent meg fogok tenni,de akkor is nagyon félek.Nem tudom,milyen esélyeim vannak a gyógyulásra és a problémamentes terhességre!
2012. márc. 22. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!