Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kétszarvú méh+terhesség?...

Kétszarvú méh+terhesség? Tapasztalatok ezzel kapcsolatban? Kell e valamire vigyázni? Ha igen, mire?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia,


jobban kell vigyázni, gyengébb egy picit a méh, én pl. veszélyeztetett vagyok e miatt ( + terhességi vészeshányás miatt) már az elejétől. Nem lehet terhestornát végezni , de sétálni kell, és igen, vigyázni kell, de minden terhességnél kell vigyázni. Nekem is kétszarvú a méhem :)


19 hkm

2012. márc. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Végre egy sorstárs. Én holnap leszek 19hetes.

Mikorra vagy kiírva?

Sétálni szoktam rendszeresen.

Neked mikor vették észre,hogy kétszarvú a méhed. Nekem már volt egy kihordott terhességem két vetélésem és csak augusztusba vették észre.

2012. márc. 26. 10:32
 3/6 anonim válasza:
Nekem is kétszarvú. Van egy 5 éves fiam. Sokat görcsöltem terhesség alatt és faros volt végig. Császárral szültem 37+3 hetesen. Most próbálkozunk kis tesóval, hamarosan kiderül, hogy sikerült-e. Akupunktúrára járok és fogok is, hátha így valamennyire elmarad majd a görcsölés.
2012. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Előző válaszoló vagyok. Figyelni arra kell, hogy sokat pihizz, igazából mást nem nagyon tudsz csinálni.
2012. ápr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

az igazság szerint nekem is van egy 9éves fiam,csak akkor még nem tudták,hogy kétszarvú a méhem.Őt simán szültem,fejvégű volt.

Most,hogy kiderült,1szülés és 2vetélés után,hogy ilyen a méhem,azért tettem fel ezt a kérdést,hogy tudjam mire kell vigyáznom.

Köszi a válaszod!


Drukkolok a mielőbbi babásodásért!

2012. ápr. 2. 16:24
 6/6 anonim ***** válasza:
2021. nov. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!