Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy évig vártam arra, hogy...

Egy évig vártam arra, hogy terhes legyek, most sikerült. Amellett, hogy örülök neki rengeteg kétségem van, hogy jól döntöttem-e, jókor jött-e stb. Normális ez?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális. De 9 hónap pont elég idő ahhoz, hogy felkészülj a továbbiakra és tudatosuljon benned, új kis tagja lesz a családnak :)
2012. márc. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Pont ugyan ezt akartam leírni. :)

Boldog babavárást!

Meglátod az idő előrehaladtával megváltoznak ezek az érzések.

2012. márc. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ó, mi is nagyon vártuk, tervezett baba, ennek ellenére csomó-csomó ilyen kérdés fogalmazódik meg az emberben. Ahogy haladsz előre, egyre több lesz, de egyre világosabb lesz rá a válasz is. :) Legalább is mi így vagyunk ezzel. :)


33 hetes km

2012. márc. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki így érez.


Mi is másfél évig próbálkoztunk, habár nem eröltettük, de nem védekeztünk, majd kirugtak a munkahelyemröl és még aznap pozitív lett. (habár leépítés miatt)

Aznap kb 1 doboz cigit szívtam el pedig napi 2 száll szokott lenni, és ott álltam mi lesz. Aztán másnap megoldodott mert a cégnek kötelesége volt vissza vonni a felmondást, és valahogy kerítettek nekem munkát, habár sok embert kirugtak.

DE volt még egy nagyon rossz rész. Kb 7 hetesen elfogott egy pánik hogy mi lesz ha elvetélek. Mindig úgy gondoltam hogy sors irányít mindent így hagyjuk megtörténni amit nem tudunk befolyásolni, de iszonyat volt a pánik. Napokig nem aludtam... de aztán túl tettem magamat rajta.

Ja kb 2 hétig számolgatta a pénzt, mikor párom maga fél milliót hoz haza havonta, és egyre csak magasabb pozicióba került.


Második terhességnél szinte ugyan így végig játszódott, de nem olyan erösen. Teszt után kicsit kétségbe estem, majd nyaralni voltunk az elsö hetekben tengernél, ahol sokszor megfordult a fejembe a vetélés, és számolgattam ezerrel, pedig a párom azóta még többet keres. Szóval tök normálisak az érzéseid.

2012. márc. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak olyan furcsa, hogy annyira vágytam rá, minden menstruációnál sírtam és most csomó negatív gondolatom van.
2012. márc. 23. 12:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, teljesen normálisak ezek a gondolatok, én is így voltam, majd múlnak a hetek és már máshogy fogod gondolni a dolgokat.Szerintem ezeket a gondolatokat, félelmeket is a hormonok váltják ki. Ha majd az ultrahangon meglátod, hogy ott van és ver a kicsi szíve, már máson fogsz aggódni. Boldog és nyugodt babavárást kívánok Neked.


8 hetes kismama és két éves kislány anyukája

2012. márc. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!